• Anasayfa
  • Oyun
  • Crossy Road'ın Yapımcısından Yeni Oyun: Rodeo Stampede

Crossy Road'ın Yapımcısından Yeni Oyun: Rodeo Stampede

1
0
0
0
0
Dünya üzerinde en çok oynanan mobil oyunlardan Crossy Road'ın yapımcısı Yoda1 Games, sonsuz koşu ve simülasyonu birleştirdiği yeni mobil oyunu Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari'yi yayınladı.
Crossy Road isimli oyunuyla tüm dünya çapında büyük bir ses getiren ve Disney gibi şirketlerle işbirliği yaparak oyunu farklı versiyonlarla ilgi çekici hale getiren Yoda1 Games, kısa bir süre önce yeni mobil oyunu Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari'yi indirmeye sundu. Oyun henüz yeni yayınlanmış olmasına rağmen bir önceki oyun gibi oldukça ilgi gördü.

Yoda1 Games'in yeni mobil oyunu Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari sonsuz koşu oyunları arasında yer alıyor ancak bu oyun alışılagelmiş sonsuz koşu oyunlarından farklı özellikleriyle bu kategoriye yeni bir soluk kazandırıyor. Özellikle metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarında vakit geçirmek için oynadığımız sonsuz koşu oyunları arasına yeni katılan Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari, farklı yönleriyle bağımlılık yaratacak gibi.Sonsuz koşu oyunu olmasının yanı sıra eğlenceli bir kovboy simülasyonu olarak dikkat çekiyor. Oyundaki amacınız usta bir kovboy olarak kanyonların arasında bir koşuya çıkmak ve hayvanları avlamak. Oyunda hayvanları avlamak için hayvanlara yaklaşarak kement atmanız ve hayvanın üzerine çıkarak onu ehlilleştirmeniz gerekiyor.

Oldukça eğlenceli görülen oyunun oynanışı da oldukça kolay. Böylelikle Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari'nin vakit öldürecek ancak klasik sonsuz koşu oyunlarından sıkılanlar için oldukça keyifli bir alternatif olacağını belirtelim. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
 
  Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari İndir (Ücretsiz)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0