• Anasayfa
  • Oyun
  • Crytek''ten Yeni Oyun : Hunt: Horrors of the Gilded Age

Crytek''ten Yeni Oyun : Hunt: Horrors of the Gilded Age

2
0
0
0
0
Crytek''ten Yeni Oyun : Hunt: Horrors of the Gilded Age
Crysis ile adından sıklıkla söz ettiren Crytek firması Hunt: Horrors of the Gilded Age adlı yeni oyunu resmi olarak duyurdu.
Crysis ile adından sıklıkla söz ettiren Crytek firması Hunt: Horrors of the Gilded Age adlı yeni oyunu resmi olarak duyurdu. İşin aslında oyunu daha öncesinden THQ bünyesinde yer alan ve THQ'nun batmasından sonra Crytek firmasına geçen Darksiders adlı oyunun ekibi geliştiriyor. Oyun Co-Op tabanlı bir aksiyon oyunu olacak. 1800'lü yıllarda geçtiğini düşündüğümüz oyun o yılların akımlarından biri olan canavar avlama temalı bir oyun olacak. Oyunda dört farklı karakter yer alacak ve muhtemelen her karakterin kendine özel yetenekleri olacak. Her ne kadar bu bilgi kesin olmasa da bence bu tarz bir oyunda class sisteminin yer alması mantıklı olacaktır.Genel olarak baktığımızda dört karakterin oynadığı bir co-op oyunu görünce benim aklıma direk olarak Left 4 Dead serisi geliyor. Oyunun tanıtımı için yayınlanan videoda görüldüğü üzere oyunda zombiler ve zombilerden güçlü olduğunu düşündüğüm daha farklı canavarlar yer alıyor. Muhtemelen Left 4 Dead'teki gibi farklı oyun motorları ve hatta belki bizim de canavar olabileceğimiz bir oyun modu  Hunt: Horrors of the Gilded Age'ta yer alırsa oyun tadından yenmez. Kendi açımdan bakacak olursam Left 4 Dead 2'yi Steam üzerinden 282 saat oynamışım. Ancak yaklaşık olarak 1.5-2 senedir oyunu açmıyorum bile. Çünkü artık Left 4 Dead'te aynı şeyleri yapmaktan sıkıldığımı söyleyebilirim. Eğer ki Hunt: Horrors of the Gilded Age kendini Left 4 Dead'e rakip olarak görüyorsa ve buna göre geliştiriliyorsa gayet güzel bir oyun göreceğiz gibi geliyor. 

Son olarak oyun kesin olarak PC platformuna çıkış yapacak. Ancak oyunun konsollara çıkıp çıkmayacağı henüz net olarak belli değil ve verilen bilgilere göre oyunun 2014 yılının son baharında çıkması bekleniyor. Sizce Hunt: Horrors of the Gilded Age, Valve'ın Left 4 Dead serisine rakip olabilecek mi?
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0