• Anasayfa
  • Oyun
  • Counter-Strike: Global Offensive'den 1500 Kişi Banlandı

Counter-Strike: Global Offensive'den 1500 Kişi Banlandı

1
0
0
0
0
Çoğalan hile kullanımından dolayı geliştirdiği EAC sistemini kullanan Valve hile kullanan oyuncuları tespit ederek tek tek banlıyor.
Çıkışının ardından geniş oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike: Global Offensive oyununu oynuyorsanız, bildiğiniz üzere hile kullanan oyuncular çoğalmıştı. Hile kullanan oyuncular yüzünden oynanamayan hale gelen Counter-Strike: Global Offensive artık hilecilerden kurtuldu.

Hileler için çözüm arayışına giren Valve hile için ne kadar güncelleme yaptıysa bir türlü başarılı olamadı. Valve şimdi yeni bir çözüm buldu ve yaklaşık 1500 hile kullanan oyuncuyu banladı.Hile dağıtımı yapan ve satan yaklaşık 16 site ise şuanlık erişime kapatıldı.

Çoğalan hile kullanımından dolayı geliştirdiği EAC sistemini kullanan Valve hile kullanan oyuncuları tespit ederek tek tek banlıyor. Yani uzun bir süre Counter-Strike: Global Offensive oyuncuları aimshot veya wall-hack kullanan oyunculardan kurtulmuş oldu.

Valve oyuncularına daha iyi deneyim yaşatmak, hile kullanımını ve paylaşımını azaltmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiriyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0