• Anasayfa
  • Oyun
  • Cut The Rope 2 Windows Phone Store'a Nihayet Geldi

Cut The Rope 2 Windows Phone Store'a Nihayet Geldi

0
0
0
0
0
Android ve iOS'te 1 yılı aşkın süredir bulunan Cut The Rope serisinin ikinci oyunu nihayet Windows Phone Store'daki yerini aldı.
Son dönemlerde artan Android ve iOS platformlarında efsaneleşen oyunların Windows Phone'a geçişine bir yenisi daha eklendi. Her ne kadar gecikmiş olarak gelen bu oyunların WP platformuna da gelmiş olmaları WP Store'un zenginleşmesi açısından önemli bir etmen haline geliyor.

Bu sefer ZeptoLab yapımı efsane serilerden Cut The Rope'un ikinci oyunu olan Cut The Rope 2 1 yılı aşkın Android ve iOS macerasının ardından Windows Phone Store'daki yerini de aldı.Oyunun sevimli karakteri olan koca ağızlı Om Nom'un yeni versiyonuyla WP'de yer alması sonucunda WP kullanıcıları da bu karakterimizin şeker sevdasına ortak olacaklar.

Diğer Windows Phone'da bulunan ZeptoLab uygulamaları olan Cut The Rope ve Cut The Rope Experiment gibi Xbox Games desteği maalesef bulunmayan oyunun sevindirici yanı ise WP platformundaki her cihazı destekliyor oluşu.Hem Windows Phone 8.1 hem de Windows Phone 8 platformuna destek veren oyunda Türkçe dil desteği de mevcut.

Bu güzel ve eğlenceli oyunu WP platformunda oynamak isteyenler ve Android ve iOS'te oynamamış veya tekrar oynamayı dileyenler, aşağıda indirme linklerinden mağazalara bağlanarak oyunu yükleyebilirler.
 
  Cut The Rope 2 İndirme Bağlantıları
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0