• Anasayfa
  • Oyun
  • "Dolmuş Driver"ın Geliştiricisinden Yepyeni Oyun: Damsız Girilmez

"Dolmuş Driver"ın Geliştiricisinden Yepyeni Oyun: Damsız Girilmez

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz yılın efsane oyunlarından Dolmuş Driver'ın yapımcısı Gripati, yepyeni bir defans oyunu olan "Damsız Girilmez" ile karşımıza çıkıyor.
Yarış oyunu veya sonsuz koşu oyunlarının otomobil versiyonu diyebileceğimiz Dolmuş Driver adındaki Türk yapımı oyun oldukça fazla tutmuş bir mobil platform ürünüydü. Binlerce kişi tarafından indirip oynanan oyunun yapımcısı Gripati, şimdi de yeni oyununu ilk olarak iOS platformunda sundu.

"Damsız Girilmez" ya da genel adıyla "Bodyguard - No Single Men Allowed" adını taşıyan oyunu ülkemizde ve yurt dışında farklı isimlerle görmekteyiz. Güzel bir hamle ile Türkiye'de Türkçe ve dışarıda İngilizce adla bulunabilen oyun klasik bir defans oyunu olarak karşımıza çıkıyor.Bodyguardlık yaptığımız gece kulübümüze gelecek olan ve girmeye çalışan damsız erkekleri postaladığımız oyunda kullanılan seslendirmeler ise oldukça eğlenceli olmuş. Gece kulübüne yaklaşmadan çeşitli objeler fırlatarak yollayacağımız adamlardan her biri için ekstra para kazanıyoruz. Ancak tek kadın ve çift olarak gelenleri postalamaya çalışmayın yoksa bu sefer de müşteri kaybettiğiniz için paranız gidecektir.
 

Oldukça eğlenceli olan oyun şu anda iOS platformunda yayınlandı ve çok kısa sürede Android platformunda da yerini alacak. Neden se bana Plats & Zombies oyununu çağırıştıran yapım daha eğlenceli olduğunu belirtmek gerek.
 
  Damsız Girilmez Oyununu İndir [ÜCRETSİZ]

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0