• Anasayfa
  • Oyun
  • Dans Platformu Kullanarak World Of Warcraft'ta 100 Level Olmaya Çalışan Oyuncu!

Dans Platformu Kullanarak World Of Warcraft'ta 100 Level Olmaya Çalışan Oyuncu!

0
0
0
0
0
Dans Platformu Kullanarak World Of Warcraft'ta 100 Level Olmaya Çalışan Oyuncu!
Bir World Of Warcraft oyuncusu, sadece dans platformu kullanarak oyunda 100 level olmaya çalışıyor ve tahmin edebileceğiniz gibi çok yoruluyor.
Dünyanın en iyi MMORPG oyunu sayılan World Of Warcraft'ın birçok ilginç ve eğlenceli oyuncuya sahip olduğunu biliyoruz. Milyonlarca kişinin oynadığı oyun, türü nedeniyle genellikle yayınlarda görebileceğimiz oyunlardan birisi değil ancak bir streamer, bu oyunu olabildiğince eğlenceli ve yorucu kılarak başarılı bir World Of Warcraft videosu yayınlamış.

Yeni Zelanda'dan yayın yapan "Rudeism" isimli streamer, World Of Warcraft oynarken dans oyunlarında kullanılan platformu kullanmaya karar vermiş. Bunun için oyunda bulunan tuş konfigürasyonunu yeniden ayarlayan ve kendi oyununa uygun hale getiren Rudeism, NPClerle yaptığı konuşmaları bile dans platformunu kullanarak gerçekleştiriyor. Tabii ki bütün oyun boyunca ayakta durmak ve belirli noktalara basmak zor iş fakat Rudeism bunu büyük bir kararlılık ve azimle sürdürüyor.
 

100 level olmaya çalışan streamer, tam 3 saat süren yayının ardından bu zorlu görevi ertesi güne erteleme kararı alıyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0