Dead Trigger 2 Windows Phone'a Geldi!

0
0
0
0
0
Android ve iOS platformlarının en sevilen FPS türü oyunlarından Dead Trigger 2, nihayet Windows Phone platformundaki  yerini de aldı.
Son dönemde revaçta olan mobil oyunlarda şüphesiz en dikkat çeken türlerden biri olan FPS oyunlarında kayda değer birkaç oyun bulunmakta. Bunların başını çeken oyunlardan biri olan MADFINGER Games yapımı olan Dead Trigger 2 uzun bir aradan sonra Windows Phone platfformunda da yayınandı.

Daha önce bu haberimiz ile geleceğini duyurduğumuz oyun artık indirilebilir ve oynanabilir durumda.İlk olarak Ekim 2013 tarihinde ortaya çıkan Dead Trigger'ın devamı olan Dead Trigger 2, Android ve iOS platformlarında severek oynanılmaya devam ediyor. Artık Android ve iOS'te bulunup kendi platformunda bulunmadığı için üzülen/sinirlenen WP kullanıcılarına telefondan oyun oynayarak zaman geçirebilecekleri en güzel oyunlardan birine daha sahip olmuş oldular.Her ne kadar geç kalınsa da güncelliğini kaybetmeyen oyunun 545 MB bir dosya boyutu bulunuyor. Sadece Windows Phone 8.1 ile uyumlu olan Dead Trigger 2 için maalesef 512MB RAM desteği bulunmuyor. (Bu kadar yüksek kaliteli bir oyunun 512MB RAM desteği sunması büyük sürpriz olurdu)10 farklı bölgede oynayabildiğiniz DT2, 33 farklı mekan ile birlikte geliyor. 37 ayrı silah ile zombileri kurşuna dizeceğiniz oyunda tamı tamına 600 farklı senaryo ileile sizlere uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşatacak. Ayrıca her güncelleme ile bahsetmiş olduğumuz bu bileşenlerin sayısı artan oyunun en güzel yanı da sürekli olarak güncel tutulması.
 


Aşağıdaki bağlantılardan tüm mobil platformlarına ait indirmelere ulaşabilirsiniz.
 
  Dead Trigger 2 Tüm Mobil Platformlar İçin İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0