• Anasayfa
  • Oyun
  • Demosunu Oynadıkça İndirim Veren Oyun: Shadwen

Demosunu Oynadıkça Final Sürümü İçin İndirim Yapılan Oyun: Shadwen

0
0
0
0
0
Frozenbyte tarafından üretilen ve 2015'in sonlarında piyasaya çıkarılan oyun Shadwen için oldukça ilginç ve bir o kadar da mantıklı strateji ile demosunu oynadığınız kadar final sürümde indirim alabileceksiniz.
Günümüzde demo oyunlarının yanı sıra özellikle Steam ve Origin gibi platformlarda gördüğümüz 1 haftalık ücretsiz bir şekilde oynama mantığı yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Hatta son zamanlarda bölüm bölüm yayınlanan oyunlar kullanıcılar için bir ücretli demo havası yaratırken oyunu sevenler diğer bölümleri de almaya devam etmekte.

Ancak Frozenbyte isimli geliştirici firma tarafından bu senenin sonlarında piyasaya sürülecek Shadwen adını taşıyan oyun için oldukça ilginç, bir o kadar da mantıklı bir strateji uygulayacak.Oyun için bir demo çıkarmış olan Frozenbyte, bu demoyu haliyle ücretsiz olarak sunuyor. Fakat işin garip tarafı ise siz demoyu oynayıp karakterinizi geliştirdikçe oyunun final sürümü için daha yüksek indirim kazanacaksınız. "Ne kadar ekmek, o kadar köfte"nin oyunlar için olan versiyonu diyebileceğimiz bu durumda ne kadar uzun süre demo oynarsanız o kadar uygun fiyata Shadwen'e sahip olabileceksiniz. Tabii bunun için takım oyunu gerekiyor. Yani ne kadar çok kişi oynar ve community score denilen toplu skoru yüksek tutarsa oyunun fiyatı da o kadar düşürülecek.
 

Eğer bu muhabbet büyük firmaların da dikkatini çekerse yeni CoD veya diğer oyunların daha fazla satın alınabilmesi için EA, Ubisoft ve Konami gibi dev firmalar tarafından da uygulanması muhtemel bir strateji gibi görünüyor.

Bir gizlilik oyunu olan Shadwen'in tanıtım videosuna aşağıdan bakabilir, altındaki bağlantıdan da Steam üzerinden demosunu indirebilirsiniz. Oyunun güncel fiyatı ise şu anda 24.8 Dolarburadaki resmi sitesinden güncelliğini takip edebilirsiniz.
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0