• Anasayfa
  • Oyun
  • Destiny'nin En İyi Silahı 3D Yazıcı Kullanılarak Üretildi!

Destiny'nin En İyi Silahı 3D Yazıcı Kullanılarak Üretildi!

0
0
0
0
0
Destiny adlı oyunda bulunan ve çoğu oyuncunun "en iyi silah" olarak adlandırdığı silah, 3D yazıcı kullanılarak üretildi.
Son zamanların en iyi oyunlarından birisi olan Destiny'yi çoğunuz duymuşsunuzdur. Sahip olduğu oyun içeriğinden dolayı oldukça övülen fakat hikayesinin kısıtlılığından dolayı da yerden yere vurulan oyun, birkaç hafta önce büyük bir güncelleme aldı. Güncellenen oyuna yeni gelen silahlardan birisi olan "Sleeper Stimulant" görüntüsü, büyüklüğü ve işleviyle bütün oyuncularun sevgisini kısa sürede kazanmayı başardı.

Sleeper Stimulant'ın yapısı ile birlikte tam anlamıyla deliye dönen hayranlardan bazıları silahın farklı çizimlerini ve tasarımlarını yapmaya başladı. Bu hayranlar arasında bulunan bir Reddit üyesi, bu sevgisini bir adım ileriye taşıyarak silahın birebir aynısını, 3D yazıcı kullanarak üretti. Ürettiği silahın fotoğraflarını Reddit ve çeşitli internet sitelerinden paylaşan Destiny hayranı, oyunun hayranlarının yanı sıra ortaya koyduğu mükemmel işçilikle bizlerin de dikkatini çekmeyi başardı.
 

(Destiny'de bulunan bir başka silahın 3D yazıcı ile üretilmiş modeli)

Reddit'te "D3DP" kullanıcı ismini kullanan silah yapımcısı, silahının bu kadar çok ilgi görmesi üzerine silah hakkındaki görüşlerinin ve silahın bilgilerinin bulunduğu bir yazı paylaştı. Paylaştığı yazıda önceden de 3D yazıcı kullanarak çeşitli şeylerin üretimini gerçekleştirmiş olduğundan bahseden D3DP, Sleeper Stimulant'ın şimdiye kadar yapmış olduğu en zor model olduğundan bahsetti.


(Oyundaki Sleeper Simulant)


(3D yazıcı ile üretilmiş olan Sleeper Simulant)

Kaynak: Mashable 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0