Destiny'nin Game of Thrones Sesi Ayrıldı

1
0
0
0
0
Destiny'nin Game of Thrones Sesi Ayrıldı
Oldukça büyük bir reklam kampanyası ile geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Destiny’nin sevimli karakteri Ghost adındaki robotu seslendiren Peter Dinklage, bir sonraki ek pakette yerini Nathan Drake’in sesine bırakıyor.
Destiny adlı oyunun en sevilen karakteri olan Ghost isimli ve size oyun içinde ip uçları vererek yardım eden robotu, fenomen dizi Game of Thrones’dan Tyrion Lannister karakteri ile tanıdığımız Peter Dinkladge seslendiriyordu; ancak yeni çıkan ek paket Taken King’de Ghost’un sesinin değişeceği haberi geldi.

Uncharted adlı oyun serisinin baş karakteri Nathan Drake’in seslendirmesini yapan dublaj aktörü Nolan North’un Dinklagde’ın yerini alacağı duyurulduktan sonra oyunun tüm ses dosyalarının değiştirileceği ve ilk oyuna da bu ses dosyalarının ekleneceği söylenirken “oyunun en başında sizi oyandıranın da Nolan’un seslendirdiği Ghost olmasını istiyoruz” şeklinde bir açıklama yer aldı. Oyunun hikayesinde Ghost sizi ilk seviyede uyandırıyor ve 40 seviye boyunca sizi takip ediyordu.

Oyunun en önemli karakteri olan Ghost, oyun başında sizi uyandırıp rehberiniz oluyor size oyunun dünyasını tanıtıyor ve oyun ile ilgili ip uçları verirken hikaye hakkında da bilgilenmenizi sağllıyordu.

Bu kadar önemli bir karakterin de sesinin başlangıçta farklı, ek pakette farklı olmasını istemeyen yapımcılar, Nolan ile anlaştıktan sonra ilk oyunun da seslendirmesinin baştan yapılacağı konusunda karar vermiş. (Peter Dinkladge ile ilgili de fazla ifadesiz olduğuna yönelik eleştiriler alıyorlarmış)

Destiny’nin ek paketi Taken king, 15 Eylül’de piyasada olacak ve Nolan’ın ses gümncellemesi de bu paket ile sunulacak. (Tyrion’un sesini istiyorsanız ek paketi yüklemeyin ne diyeyim ki)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0