• Anasayfa
  • Oyun
  • Destiny'nin PS4'e Özel İçerikleri Xbox One'a da Gelecek

Destiny'nin PS4'e Özel İçerikleri Xbox One'a da Gelecek

0
0
0
0
0
Destiny'nin PS4'e Özel İçerikleri Xbox One'a da Gelecek
Halo'nun yapımcıları Bungie tarafından geliştirilen Destiny ile ilgili olarak bilgiler ortaya çıktı.
Halo'nun yapımcısı olan Bungie tarafından yalnızca oyun konsollarına(PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One) özel olarak çıkış yapacak. Destiny adlı oyunun yayıncılığını Activison firması ve Sony gerçekleştirecek. Hal böyle olunca dağıtıcılığının Sony'nin yapması nedeni ile Destiny'de Playstation 4'e özel içerik bulunacağı duyurulmuştu. Bunun yanı sıra Destiny Playstation 4'ü bir üst seviyeye taşıyacak yeni bir özelliğin duyurulmasının baş faktörüydü.

E3 2014 fuarında Destiny oyunu ile birlikte Playstation 4'ün devrimi olarak nitelendirilen (!) beyaz Playstation 4 duyurulmuştu(Destiny'de olmasa beyaz Playstation 4'ü göremeyiz. Belki ileride yeni bir oyun ile birlikte Beyaz Ultra Slim Playstation 4 duyurulur.İşte o zaman devrim içinde devrim yaşarız).

Destiny'nin Amazon'da ki satış sayfasında ortaya çıkan bilgiye göre Destiny'nin Playstation 4'e özel içeriklerinin sadece 2015 yılının sonbahar aylarına kadar Playstation 4'e özel kalacağı ve ardından Xbox One'a da geleceği yazıyor. Bunun yanı sıra eğer ki Destiny'yi ön sipariş ile satın alırsanız oyunun betasına katılma hakkının yanı sıra 30 günlük Playstation Plus üyeliği de kazanacaksınız. Destiny 9 Eylül 2014 tarihinde piyasaya çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0