Diablo 3 Satış Rekorları Kırıyor

0
0
0
0
0
Diablo 3 Satış Rekorları Kırıyor
Activision'dan gelen açıklamalar Diablo 3'ün satışlarının çok iyi gittiği yönünde. Kısa bir süre önce 14 milyon adet kopya sınırını geçen oyunun satışlarının şimdi de 15 milyonu geride bıraktığı açıklandı. "Kötü kötü deyip de alan kim?"
Kısa bir süre önce Activision-Blizzard ortaklığından gelen açıklamaya göre Diablo 3'üns atış rakamları 15 milyon adedi geçti.

14 milyonluk açıklamanın ardından sadece birkaç ay geçmiş olmasına rağmen 1 milyon kopya daha satmış olması oyunun aslında kullanıcılar beğenmese de tercih edildiğini gösteriyor. (İsimden kazanıyor adamlar)

2012 yılında (12 yıl beklettikten sonra) PC için piyasya çıkan Diablo 3, eylül ayında Playstation 3 ve Xbox 360 için de çıkış yaparak yılın ilk yarısında yakaladığı 10 milyonluk satış rakamına yeniden artırmaya başlamıştı. Konsollara da adım atması ile 15 milyonluk satış rakamına ulaşan Diablo 3'ün 25 Mart tarihinde gelecek olan Reaper of Souls genişletme paketi ve Playstation 4 için özel olarak hazırlanan Diablo 3: Ultimate Evil Edition ile bu rakamı da çok yavaşlamadan artırmaya devam etmesi bekleniyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0