• Anasayfa
  • Oyun
  • Diablo III Reaper of Souls Ön Siparişe Açıldı

Diablo III Reaper of Souls Ön Siparişe Açıldı

0
0
0
0
0
Diablo III Reaper of Souls Ön Siparişe Açıldı
Blizzard'ın başarılı oyun serisi Diablo'nnu son oyunu olan Diablo III'ün bu sene içerisinde "Reaper of Souls" adlı eklenti paketinin çıkacağı duyurulmuştu. Bu eklenti paketi Windows, MacOS ve Playstation 4 platformlarına çıkış yapacak. Pek çok ülkede ön siparişine geçtiğimiz haftalarda başlanmıştı.
Blizzard'ın başarılı oyun serisi Diablo'nnu son oyunu olan Diablo III'ün bu sene içerisinde "Reaper of Souls" adlı eklenti paketinin çıkacağı duyurulmuştu. Bu eklenti paketi Windows, MacOS ve Playstation 4 platformlarına çıkış yapacak. Pek çok ülkede ön siparişine geçtiğimiz haftalarda başlanmıştı. Türkiye'de  pek çok oyunun dağıtıcısı olan Aral'da bugün Diablo III: Reaper of Souls'un ön siparişlerini almaya başladı. Üstelik oyunun hem stantard versiyonu hemde Collector's Edition versiyonu aynı anda piyasaya ön siparişe açılacak. Diablo III: Reaper of Souls'un stantard versiyonuun normal fiyatı 120 TL olacak ancak Aral'da %10'luk bir indirim bulunuyor bu indirim ile birlikte eklenti paketinin fiyatı 108 TL olacak. Collector's Edition versiyonu ise 250 TL fiyat etiketine sahip ancak yine Aral'da bulunan %10 indirim ile birlikte oyunun fiyatı 225 TL'ye düşüyor.

Diablo III: Reaper of Souls eklenti paketi 25 Mart tarihinde resmi olarak piyasaya çıkacak. Bu eklenti paketi ile birlikte oyuna "Crusader" adlı yeni bir sınıf eklenecek. Aynı zamanda oyunun mevcut level sınırında da artışa gidilecek. MMO Action konusunda şuanda Diablo piyasanın lideri olsa da karşısında Path of Exile ve Torchlight 2 gibi başarılı oyunlar var eğer Reaper of Souls eklentisi beklenen başarıyı yakalaymazsa Diablo'nun tahtının sallanmaya başlayacağını söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0