• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Yapımı 1 Android Ve 1 iOS Oyunu: Bear Simulator Ve Dire Wolf

Türk Yapımı 1 Android Ve 1 iOS Oyunu: Bear Simulator Ve Dire Wolf

9
0
0
0
0
Türk yapımı oyunlar serimize 1 Android ve 1 iOS oyunu ile devam ediyoruz. Bear Simulator ve Dire Wolf gerçekten eğlenceli iki oyun olarak karşımıza çıkıyor.
Bildiğiniz gibi son zamanlarda ara vermiş gibi gözüksek te Webtekno olarak elimizden geldiğince Türk Yapımı Oyun/Uygulama desteğimiz bulunuyor.

Eğer sizin de geliştirdiğiniz bir uygulama veya oyun var ise [email protected] mail adresine ürününüz hakkındaki detaylarıyla beraber bir mail atarak sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak belli bir zaman ve değerlendirme sonucunda oyunun veya uygulamanın yayınlanmasına karar verileceğini belirtelim.

Şimdi ise ilk olarak Android için olan oyunumuz Bear Simulator ile başlayalım.
 

 Android - Bear Simulator
Mert Çörekçi tarafından geliştirilen bu oyun Türkçe adıyla bir Ayı Simülasyonu oyunu. Yani bildiğiniz ayı olarak orman içinde dolanıyorsunuz. Ama tabiki bu kadar boş bir oyun da değil kesinlikle.

Konusuna gelecek olursak eğer Bear Simulator oyunu yavrusu kurtlar tarafından kaçırılmış bir ayının hikayesini ele alıyor.Yavrunuzu kurtarmaya çalışırken açlık, susuzluk, enerji ve can gibi etkenler ve tilkiler,tavşanlar,geyikler,yaban domuzları vb. çeşitli hayvanlar ile etkileşime giriyorsunuz. Çoğu zaman avlayabildiğiniz bu hayvanlardan bazı zamanlarda da arkanıza bakmadan kaçmanız gerekebiliyor.Tam bir meyve düşkünü olan ayımızı da besleme konusunda dikkatli olmak gerektiğini hatırlatalım. Gereken meyveleri ise ağaç diplerinde, kayaların tepesinde veya ormanın gizli saklı yerlerinde bir çok meyve bulabileceğiniz tüyosunu da sizlere verelim. Bu meyveleri yiyerek oyunumuzdaki serüveni devam ettirebilmek için enerji depolamamız gerekiyor.Geliştiricimiz Çörekçi; "Silverfang adlı kurtumuzada dikkat etmeyi unutmayın" diye bir de önemli bir uyarıda da bulunuyor sizlere. Yani bölüm sonu canavarı olarak düşünebiliriz Silverfang adlı kurtumuzu.

Sonuç olarak gayet eğlenceli bulduğum ve zaman geçirme açısından ideal oyunlardan biri olabilecek Bear Simulator ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.
 
  Bear Simulator İndir [ÜCRETSİZ]

 

 iOS - Dire Wolf
Bir diğer oyunumuz ise Muharrem Dedeoğlu tarafından iOS cihazlar için geliştirilen Dire Wolf, dikey sonsuz bir koşu oyunu olarak görülüyor. 

Bir kurtu yönettiğimiz oyunda iki dik yamaç arasında koşturmaya başlıyoruz. Dokunma ile karşı tarafa geçtiğimiz yamaçlarda karşımıza çıkan çeşitli engellerden kaçmaya çalışıyoruz.Yükseklere çıktıkça hızı artan kurtumuzun havada iken karşısına çıkan engelleri yok edebilmesi ise güzel bir kolaylık olmuş. Ancak yamaç üzerinden koşarken engellerden kaçmamız gerektiğini belirtelim. Yoksa yanarız.

Engeller demişken oyunumuzda goril, yaban domuzu, hayalet, örümcek, balta fırlatan kurukafa ve arada sırada çıkan ağzından ateş topu fırlatan bir yaratığımız bulunuyor. Bu arkadaşlara takılmadan en yükseğe çıkarak en yüksek skoru almaya çalıştığımız oyun bazen sinir bozucu da olabiliyor.Grafik kalitesi olarak da gayet güzel olan oyunun 4,29 TL bir ücreti olduğunu belirtelim. İlk başta oyunun tarzına göre biraz yüksek bir fiyat gibi görünse de hem geliştiricimize destek hem de Türk yapımı oyunlarına destek açısından makul bir fiyat olduğunu düşünüyorum.

 
  Dire Wolf iOS (iPhone & iPad) İndir [4,29 TL]

 
 
9
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
0
0
0
0