• Anasayfa
  • Oyun
  • Dizi Karakterleri Fallout 4'e Uyarlansaydı Nasıl Görünürlerdi?!

Dizi Karakterleri Fallout 4'e Uyarlansaydı Nasıl Görünürlerdi?!

1
0
0
0
0
Son zamanların en çok ses getiren oyunlarından birisi olan Fallout 4, ünlü dizi karakterlerinin benzerlerinin yaratılması amacıyla kullanıldı.
Önceki oyunlarından dolayı oldukça çok sevilen Fallout 4, geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. Satışa sunulduğu ilk gün ve ilerleyen günlerde birbiri ardına satış rekorları kıran Fallout 4, yüksek fiyatı ve gelen birçok kötü eleştiriye rağmen hala çok fazla satış yapıyor. Çıkış yaptığı an Steam'in "En Çok Satılanlar" bölümünde 1. sırayı kendisi, 2. sırayı ise ön siparişi alan Fallout 4, şu an internet aleminin en çok konuşulan oyunu. Oyun, RPG tarzında bir oyun olması nedeniyle oyunun başlangıç kısmında karakterinizin cinsiyetini ayarlıyor, ardından bu karakterin görünüşünü dilediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz. 

Oynayacağınız karakterin yüzünü ayarladığınız bölümde bulunan seçenekler ile ünlü dizi ve film karakterlerinin birebir aynısını yapan bir Youtube kullanıcısı, oyunun karakter yaratma bölümünün çeşitlilik bakımından oldukça gelişmiş olduğuna iyi bir kanıt.
 

 Rick Grimes


 

 Rick Grimes (Farklı bir görünümü)


 

 Joker


 

 Frank Underwood


 

 Tyrion Lannister 


 

 Walter White 


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0