• Anasayfa
  • Oyun
  • DOOM'u Merak Edenler Buraya: Açık Beta Bu Hafta Sonu Başlıyor!

DOOM'u Merak Edenler Buraya: Açık Beta Bu Hafta Sonu Başlıyor!

0
0
0
0
0
DOOM'u Merak Edenler Buraya: Açık Beta Bu Hafta Sonu Başlıyor!
Yılların eskitemediği efsanevi yapım olan DOOM, 15-18 Nisan 2016 tarihlerinde açık beta olarak sunulacak.
Zamanında hem aksiyonun tavan yaptığı, kafa, göz, kol, bacak gibi uzuvların havada uçuştuğu ve bir o kadar da korku ve gerilim unsurlarını barındıran efsanevi oyun DOOM, bildiğiniz gibi bu sene yeniden sevenlerine merhaba diyecek.

id Software ve Bethesda'nın piyasaya süreceği yepyeni DOOM, daha önce seçili kişilere oynattığı kapalı alfa süreci ardından şimdi de isteyen herkesin katılabileceği açık beta sürecini başlatıyor.
 

15 Nisan 2016 ve 18 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan betaya, sadece PC değil, aynı zamanda PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları da katılabilecek. Sadece iki harita üzerinden test edilebilecek oyunda bu açık olan haritaların adı ise Heatwave ve Infernal olacak. Klasikleşen Team Deathmatch ile kapışabileceğiniz oyunda ayrıca Warpath modu ve şeytan olarak takılabileceğiniz Revenant modları açık bir şekilde sunulacak.

VİDEO

Rocket Launcher, Plasma Rifle, Super Shotgun, Vortex Rifle, Static Rifle, Heavy Assault Rifle, Lightning Gun ve Gauss Cannon Power Weapon silahları ile Frag Grenade, Personal Teleporter ve Siphon Grenade ekipmanlarını kullanabileceğiniz oyunun beta boyutu 5GB ile 10GB arasında değişecek. Tahminime göre PC'de 10GB dolaylarında olacak olan oyun Xbox One ve PS4 tarafına 5GB dolaylarında bir boyuta sahip olacak.

Eğer siz de DOOM'u merak ediyor ve satın almadan önce emin olmak istiyorsanız bu beta testine istediğiniz cihazdan biriyle katılabilirsiniz. Aynı zamanda "Acaba bilgisayarım kaldırır mı?" gibi sorunun da cevabını bizzat test ederek görebileceksiniz. Ancak bu bir beta testi olduğu için sorunlar ve sıkıntılar olabileceğini de unutmayınız efendim.

DOOM'un açık betasına katılmak istiyorsanız  tarihinde Steam, PSN ve ya Xbox Live üzerindeki DOOM sayfasına ulaşıp, "DOOM Open Beta" kısmına gelerek betayı indirmeniz gerekiyor. Ya da hiç uğraşmadan direkt bu bağlantı üzerinden de ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0