• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Doom'a Ait İlk Oynanış Videosu Geldi!

Yeni Doom'a Ait İlk Oynanış Videosu Geldi!

0
0
0
0
0
Korku oyunlarının atalarından biri olan Doom'un E3 için bir oynanış videosu yayınlandı
"Korku oyunu" dediğimizde ilk akla gelecek oyunlardan Doom, 2016'nın bahar aylarında sevenleri ile yepyeni haliyle buluşacak. Şimdiden 2016'nın en çok beklenilen ve merak edilen oyunlarından biri olan Doom için bir oynanış videosu yayınlandı.

Bildiğiniz gibi Doom'da ne idüğü belirsiz yaratıklar ile yüz göz olur, bir de onları çeşitli silahlar ile öldürürdük.

Doom'un yine efsane oyunlarından ve oldukça eski olmasına rağmen hala oynanan 2. oyunu için kısa süre önce bir türlü Nightmare modunda geçilemeyen The Plutonia Experiment bölümü 19 yıl gibi oldukça uzun bir süre sonrasında ilk defa geçilmiş, sizlere de buradan aktarmıştık.Şimdi ise Doom II'den geçen onca yıl sonunda gelecek olan son oyunu Doom (4) o ikinci oyununa nazaran fena gelişmiş grafikleri ile karşımıza çıkacak.

E3 için oynanış videosu yayınlanan Doom'da yaratıklarımız biraz daha korkunç olmuşlar, ama bizim elimizdeki silahlar ve Allah ne verdiyse saldırma durumunu aynen koruyan Bethesda yapımı oyun için oldukça gelişmiş id Tech 6 oyun motoru kullanılmış.
PS4, Xbox One, ve PC platformlarına gelerek eski nesil konsol oyuncularına maalesef ki verilemeyecek olan Doom'un yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan zevkle izleyebilirsiniz.
 

Not: Minecraft muhabbetini hatırlarsınız, şiddet (!) gibi unsurları içerdiği için yasaklanma olayı. Eğer Minecraft'a böyle muhabbetler ortaya çıktıysa Doom'un ülkemizde satışının olma ihtimali bile olmayacaktır. Ama bunu oyun çıktıktan sonra hep beraber göreceğiz tabii..
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0