• Anasayfa
  • Oyun
  • Doom'un Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir!

Doom'un Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir!

0
0
0
0
0
Efsane serinin yeni oyununun bu yıl içinde geleceğini zaten biliyorduk. Ancak şimdi elimizde kesin bir tarih de mevcut.
Fallout 4 ile 2015 yılına damgasını vurmayı başaran Bethesda, efsane Doom serisinin yeni oyunu ile benzer başarıyı bu yıl da yakalamaya çalışacak. ''Doom 4'' şeklinde de lanse edilen yeni oyun, PC, PS4 ve Xbox One platformlarına gelecek.

Ancak henüz oyunun çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi verilmiş durumda değil. Sadece tahminler 2016 yılının birinci, ya da ikinci çeyreği şeklinde yapılmaktaydı. Şimdi ise Amazon Fransa'da ortaya çıkan oyunun bu yolla çıkış tarihin olarak da bir tarih elimize geçmiş oldu. Daha önceden Rise of the Tomb Raider ve Forza 6'yı da aynı şekilde kullanıcılara sunan ve bu bağlamda oyunların piyasa çıkış tarihlerini de belli eden Amazon Fransa, şimdi benzer durumu da yeni Doom oyununda yapmış durumda. Amazon Fransa'ya göre Doom'un piyasaya 30 Haziran tarihinde çıkacak.

Henüz Bethesda tarafından yapılan bir açıklama ya da doğrulama mevcut değil. Ancak dediğimiz gibi Amazon Fransa'nın önceden de bazı oyunlarda benzer şekilde sızıntı yapmış olması, bizleri de Doom'un tarihi konusunda 30 Haziran'ı beklemeye itmiş durumda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0