Dota 2'ye Orijinal Herolar da Gelecek

0
0
0
0
0
Dota 2'ye Orijinal Herolar da Gelecek
İlerleyen zamanlarda Dota 2'ye Valve'ın yapacağı herolar da eklenecek.
Valve'ın belirdediği Compendium Challenge sisteminde gizli bir challenge bulunuyordu. Bu gizli challenge oyuna eklenmesi belki de en çok beklenen hero Goblin Techies ile ilgiliydi. Hatta Dota 2 The International 4 etkliğinde All-Stars maçı esnasında Goblin Techies EG'nin oyunucu Arteezy tarafından oynanmıştı. Şuan için oyun modlarında aktif olmayan Goblin Techies'ın bir kaç hafta sonra oyuna ekleneceği düşünülüyor. ( muhtemelen Compendium olayı tamamen bittikten sonra eklerler )

Oyuna Goblin Techies'ın da eklenmesinden sonra normal DotA'da yer alıp Dota 2'de yer almayan hero sayısı dörde düşecek. DotA'da yer alıpta Dota 2'de yer almayan herolar ise Pit Lord (Abysall Underlord Dota 2'de ki adı olacak), Arc Warden, Oracle ve Winter Wyern olmak üzere dört hero. Valve'ın üst düzey yetkililerinden biri olan Eric Johnson konu ile ilgili olarak şuanlık en büyük hedeflerinin mümkün olan en kısa süre içerisinde bu heroların oyuna eklenmesi olduğunu söyledi.

Tüm bu eksik heroların oyuna eklenmesiden sonra sırada tamamen Valve tarafından yaratılan orjinal heroların oyuna eklenmesi varmış. Bu ilginç olabilir cidden DotA'nın Warcraft 3 haritasında yer almayan ancak Dota 2'de yer alacak olan yeni herolar epeyce ilginç olabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0