• Anasayfa
  • Oyun
  • Dragon Age: Inquisition'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dragon Age: Inquisition'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
0
0
0
0
Dragon Age: Inquisition'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu
En sevilen RPG oyunlarından biri olan Dragon Age'in yeni oyunu Dragon Age: Inquisition'ın çıkış tarihi nihayet belli oldu.
Bioware firması taraıfndan gelişitirilen ve oldukça fazla seveni olan Dragon Age serisinin yeni oyunu Dragon Age: Inquisition'in kesin çıkış tarihi yapımcı firma tarafından açıklandı. Dragon Age'i diğer RPG oyunlarından ayıran en önemli özellik, karakterler arası etkileşimdi ve Dragon Age: Inquisition oyununda bu etkileşim daha da ileriye taşınması hedefleniyor. Öyle ki Dragon Age: Inquisition oyununda daha öncesinden kanlı bıçaklı olduğunuz bir karakter ile daha sonrasında  arkadaş veya sevgili bile olma ihtimaliniz var veya oyunda daha önceden tanıştığınız karakterler ile vakit öldürebileceksiniz. Halihazırda gerçekten başarılı olan Dragon Age'in etkileşim sistemi bu özellik sayesinde bir adım daha da ileriye gidecektir hiç şüphesiz.
Bunların dışında Dragon Age: Inquisition'in hikayesi bir önceki oyunlarla bağlı olacak ve eğer daha önce ki oyunları oynadıysanız önceki oyunların save dosyaları oyununuzu direkt olarak etkileyecek. Daha öncesinde Mass Effect serisinde oldukça sevilen ve başarılı olan bu sistemin Dragon Age: Inquisition oyununda yer alması hiç şüphesiz ki güzel düşünülmüş bir ayrıntı olacaktır. Bu yeni Dragon Age oyununda tıpkı Elder Scrolls Skyrim'de olduğu gibi devasa bir evren yaratılacak hali hazırda rol yapma açısından oldukça başarılı olan Dragon Age serisi bir de daha geniş bir evrene taşınırsa tadından yenmez. Bioware firması Dragon Age: Inquisition'in çıkış tarihini 7 Ekim olarak açıkladı. Dragon Age: Inquisition oyunu Playstation 3, Playstation 4, PC, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0