• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation 20. Yıl Özel Tasarım DualShock 4 Eylül'de Satışa Çıkıyor

PlayStation 20. Yıl Özel Tasarım DualShock 4 Eylül'de Satışa Çıkıyor

0
0
0
0
0
PlayStation 4'ün oyun kolu olan DualShock 4, Eylül ayında PlayStation'ın 20. yılına özel olarak tasarlanıp Eylül ayında satışa çıkakcak.
Geçtiğimiz yılın aralık ayında tanıtılan PlayStation'ın 20. yılı için özel olarak ve sadece 12.300 adet üretilen 20 Yıl Özel PS4'ler oldukça fazla ilgi görmüştü. Hatta 1'den 12.300'e kadar tek tek numaralandırılan bu sınırlı sayıdaki serinin 1 numaralı PS4 oyun konsolu 129 Bin Dolar'a açık arttırma ile satılmıştı.

Şimdi ise Amazon'da satılan PS4 20. Yıl Özel serisi 1.100 Dolar gibi bir fiyata sahip. Ancak, Sony aldığı bir karar ile Eylül ayında bu seriyi DualShock 4 oyun kolları ile devam ettireceğe benziyor.Şu anda ön satışta olan ve Eylül ayı ile beraber 65 Dolar fiyatı ile satılacak olan PlayStation 1 tasarımlı DualShock 4 oyun kolları PS fanları tarafından şimdiden yoğun ilgi görmeye başlamış.

1994'ten bu yana 4 farklı seri olarak çıkan PlayStation, şu anda yeni nesil oyun konsolunda eski nesile göz kırpan bir özel oyun kolu ile sevenleri ile tekrar buluşacak.Yukarıda görnüş olduğunuz gibi ilk PlayStation'da kullanılan mat bir gri renk ile bezenmiş DS4, üzerindeki Sony logosu da ilk DS'deki gibi siyah taban üzerine renkli logo şeklinde tasarlanmış.

Eğer bu özel seri DualShock 4'e sahip olmak istiyorsanız buradaki Amazon bağlantısı ile Sony'nin resmi satış bölümünden bu kola sahip olabilirsiniz. He eğer "para mühim değil, ben bu tasarımı çok sevdim" diyorsanız buradan da komple 20 yıl özel tasarımına sahip PlayStation 4'ü satın alabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0