• Anasayfa
  • Oyun
  • Dualshock 4'ün Işığına Düzenleme Geliyor

Dualshock 4'ün Işığına Düzenleme Geliyor

0
0
0
0
0
Dualshock 4'ün Işığına Düzenleme Geliyor
Sony'nin yeni nesil oyun konsolunda kullandığı yeni kontrol cihazı Dualshock 4'ün en çok eleştiri alan yanlarından biri de hiç şüphesiz ki kontrol cihazının önünde yer alan LED ışıklar. Ancak Sony firması ilerleyen zamanlarda yapacağı bir güncelleme ile bu sorununu çözmeyi hedefliyor
Sony'nin yeni nesil oyun konsolunda kullandığı yeni kontrol cihazı Dualshock 4'ün en çok eleştiri alan yanlarından biri de hiç şüphesiz ki kontrol cihazının önünde yer alan LED ışıklar. Ancak Sony firması ilerleyen zamanlarda yapacağı bir güncelleme ile bu sorununu çözmeyi hedefliyor. Pek çok kullanıcı Dualshock 4'ün sarjınının hızlı bitmesinni en büyük nedeni olarak bu LED ışıkları görüyüor bunun dışında LED ışık ile ilgili bir diğer şikayet ise ışığın ekrana yansıyor olması. Özellikle televizyona yakın oturan kullanıcılar Dualshock 4'ün ışıkğının ekrana yansıdığından fazlası ile şikayetçi. 

Ben de konsolu ekrana epeyce yakın olarak kullanıyorum ancak bugüne kadar Dualshock 4'ün LED ışışğının yansıması ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. Ancak yine de Sony firması yakın bir zamanda Dualshock'un ışığını kontrol edebilmenizi sağlayacak bir güncelleme yapacak. Bu güncelleme sayesinde Dualshock 4'ün ışığını dilediğiniz gibi kısabilecek ve aynı zamanda muhtemelen ışığın renigni de dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Muhtemelen bu güncelleme Playstation 4 üzerinden HDMI ile görüntü alınmasını yasaklayan özelliğin kaldırılması ile birlikte gelecektir diye düşünüyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0