• Anasayfa
  • Oyun
  • Dungeon Hunter 5 Şimdi Windows Ve Windows Phone'da!

Dungeon Hunter 5 Şimdi Windows Ve Windows Phone'da!

0
0
0
0
0
Yaklaşık 3 gün önce iOS ve Android uygulama mağazalarında yayınlanan Dungeon Hunter 5, Windows Phone ve Windows için de yayınlandı.
Gameloft'un en önemli serilerinden biri olan Dungeon Hunter'ın son oyunu Dungeon Hunter 5, iki üç gün önce Android ve iOS'e gelmişti. Tabiki WP bu oyuna başta sahip olmayınca bazı tepkiler de oldu.

Ancak Gameloft elini çabuk tutarak aradan geçen kısa süre içerisinde Windows Phone ve Windows için de Dungeon Hunter 5'i mağazaya ekledi.

Yani Google Play Store ve App Store ardından Windows Store'a da eklenen oyun WP kullanıcılarını da fazla bekletmemiş oldu.Tabi oyun için en güzel detaylardan biri de Windows 8.1 desteği bulunuyor olması. Yani hem bilgisayarınızda hem telefonunuzda/tabletinizde oynayabileceğiniz oyunun belki de en güzel artısı bu olacak.WP tarafında ise hem Windows Phone 8.1 hem de Windows Phone 8 desteği bulunuyor.Oyun ile ilgili detayları bu haberimizde öğrenebileceğiniz oyunun, WP platformuna da gelmesiyle bir yeni trailerı daha yayınlandı. Bu trailerı da aşağıda izleyebilir, WP dahil tüm indirme linklerine de video altından ulaşabilirsiniz.
 
 
  Dungeon Hunter 5 Tüm Mobil Platformlar İçin İndir


 Dungeon Hunter 5 Windows 8.1 İçin İndir (PC)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0