Dungeon Hunter 5 Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Gameloft'un efsane serilerinden biri olan Dungeon Hunter'ın son versiyonu Dungeon Hunter 5 Android ve iOS platformlarında yayınlandı.
Gameloft'un mobil dünyada oyun konusunda lider bir şirket olarak söyleyebiliriz. Çıkardığı neredeyse her oyun milyonlarca indirilmeye sahip olan şirketin en sevilen serilerinden biri olan Dungeon Hunter oyununun son ve 5. versiyonu yayınlandı.

Macera ve rol yapma oyunlarının en sevilenleri arasında bulunan oyun mobil marketlere girer girmez büyük ilgi görmeye başladı.Kendi zindanınızı oluşturup düşmanlarınıza çeşitli tuzaklar kurabildiğiniz oyunda size kurulan tuzakları geçtiğiniz taktirde birbirinden değerli hazineler kazanabilirsiniz.. Online mesajlaşma özelliği sayesinde arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, aynı zamanda yine arkadaşlarınızla parti kurarak oynayabildiğiniz özellikleri bulunan oyun diğer versiyonlarına göre daha eğlenceli hale getirilmiş.Ücretsiz olan Dungeon Hunter 5'in uygulama içi satın alma seçeneklerine de birçok farklılık getirilmiş. Para ile satın alabileceğiniz gem ile artık daha çok temel ihtiyaç özelliklerinize harcama yapıyorsunuz. Fakat artık anlaşılan o ki para harcayan ile harcamayan arasındaki uçurum artık yakın bir fark olarak görünüyor. Yani para harcamadan da gayet güçlü ve eğlenceli bir karaktere sahip olabilirsiniz.Aşağıdaki tanıtım videosu ile yeni versiyonu hakkında fikir edinebileceğiniz oyunun Android ve iOS platformlar için indirme linkleri de videonun altında bulabilirsiniz. (WP platformuna da önümüzdeki günlerde gelecektir)
 
 
  Dungeon Hunter 5 Mobil Oyununu İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0