• Anasayfa
  • Oyun
  • Dünyanın En Zor Oyununlarından Birinde En Uzun Dayanma Rekoru Kırıldı!

Dünyanın En Zor Oyununlarından Birinde En Uzun Dayanma Rekoru Kırıldı!

0
0
0
0
0
Günümüzün en zor oyunu olarak kabul edilen Devil Daggers oyunundaki tek başarım olan "Super Hexagon"u şimdiye kadar sadece bir kişi kazanabildi!
Günümüzde oyunlar oldukça gelişti ve bir bakıma kolaylaşmaşya başladı. Ancak yakın süre önce çıkan Devil Daggers isimli retro bir fps oyunu, günümüzün en zor oyunu olarak kabul edilebilecek bir zorluğa sahip.

Aslına bakarsanız oldukça basit görünen oyunda Doom'un ilk zamanlarındaki grafiklerle üzerinize sürekli gelen yaratıklara karşı en uzun süre ölmeden durmaya çalıştığınız oyunda tek bir başarım var. Super Hexagon adı verilen bu başarımı kazanabilmek için üzerinize yığınla gelen bu yaratıklara karşı 500 saniye boyunca ölmeden dayanmanız gerekiyor.Bu nedenle bir anda oldukça ünlenmeye başlayan oyunun bir Twitch yayıncısı olan DraQu tarafından kırılarak rekoru elde etmiş oldu. Tabii böylelikle ilk defa Super Hexagon'un kazandırılmasıyla oyunun satın alımlarında ve rekor savaşının cereceği gazla bir anda popülerleşmeye başlayan oyunda bakalım DraQu'dan başka Super Hexagon olabilecek birileri olacak mı, merakla bekliyoruz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0