• Anasayfa
  • Oyun
  • Dying Light'a Devasa Bir Expansion Pack Geliyor!

Dying Light'a Devasa Bir Expansion Pack Geliyor!

1
0
0
0
0
Dying Light'a içinde yeni yaratıkların, yeni haritanın ve arabaların olduğu bir expansion pack geliyor.
Bu yılın en çok satılan ve dikkat çeken oyunlarından birisi olan Dying Light, sonunda beklenilen şekilde yeni bir Expansion Pack alacak. Birçok kişinin en iyi zombi oyunu olarak söz ettiği (buna bende dahilim) ve ana haritasının (Harran) Türkiye'de olduğunun açıklanmasıyla hepimizin dikkatini çeken oyun, ana haritasından dolayı oldukça tepki almıştı.

Haritanın küçük olduğu konusunda hem fikir olan oyuncuların bu yakarışlarına karşı oyunun geliştiricileri oyuna gelecek olan arabalarla birlikte, arabaların da sürülebileceği ve açıklanana göre "önceki tüm haritaların birleşimi kadar büyük" yeni bir harita ekledi. "Sadece bir DLC değil, Expansion Pack" diye söz edilen oyun packinin gelişi ile oyunun değişecek isminin Dying Light: The Following olacağı açıklandı.Yeni Expansion Pack'de yer alacak olan arabalarla ilgili "Arabaları sadece sürmeyeceksiniz, farklı şekillerde kullanacaksınız. Zorlandığınız zaman araba, üzerine çıkacağınız bir nesne, bir basamak olacak" sözleri ile yapılan açıklama, yeni gelecek pack'in ana olarak arabalar ve arabalar için yapılmış alanlar üzerine kurulu olacağını belirtir nitelikte. 

Oyunda, şimdilik fazla araba çeşidi olmayacak ve olan arabaların hepsi arazi aracı tarzında olacak. Ayrıca yeni pack ile oyuna, ana oyunda olmayan farklı birkaç alınabilir nesne eklenecek.Yeni Expansion Pack'in çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.

Kaynak: Kotaku
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0