• Anasayfa
  • Oyun
  • Dying Light'ın 10 Milyon Dolar Değerindeki Özel Paketi Satışa Çıktı!

Dying Light'ın 10 Milyon Dolar Değerindeki Özel Paketi Satışa Çıktı!

1
0
0
0
0
Dying Light'ın yeni yayınlanan The Following - Enhanced Edition versiyonu için tamı tamına 10 Milyon Dolar'lık bir ek paketi satışa sunuldu.
Geçtiğimiz yılda çıkınca dünyanın en gelişmiş parkurunu sunan oyun olmasıyla merakla beklenen Dying Light, oyunun geçtiği şehrin adının Harran olmasıyla ülkemizde de bir anda popüler olmuştu. Her ne kadar kugrusal bir şehir olsa da Türk adlı karakterlerin olması oyundaki yapılarda Türk motiflerin gözükmesi de dikkat çekici detaylardı.

Kısa süre önce The Following  adında yeni bir versiyonunu tanıtan Techland, inanılmaz bir ek paket daha sunarak değeri tam olarak 10 Milyon Dolar (Evet, 10.000.000$) olan bir özel paket sundu!Olay ise yazım hatası vs değil. Gerçekten Dying Light: The Following - Enhanced Edition'ın The Spotlight versiyonu olarak sunulan bu pakette 4 adet Dying Light: The Following - Enhanced Edition oyunu, Profesyonel oyunculuk eğitimi, Off-Road Sürüş Eğitimi, Parkur yapma eğitimi, İleride çıkacak olan Dying Light filminde yan rol, Film için özel bir eğitmen, Senaryonun bir orjinal kopyası, Gala gecesi için 10 adet VIP bilet, FX Makyaj eğitimi, Kyle Crane'in seslendirilmesi gibi güzel detayları içeren paket oldukça zengin olarak kesimden ilgi görebilir.Tek bir kişiye verilecek olan bu paketin kim tarafından alınacağı ise merakla bekleniyor. Bunu Dying Light'ın filmi çıktığında Kyle Crane'i seslendiren kişinin açıklanmasıyla öğrenmiş olacağız.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0