E3'te En Fazla Sony'e Yer Ayrıldı!

0
0
0
0
0
E3'te En Fazla Sony'e Yer Ayrıldı!
Oyuncular tarafından merakla beklenen Electronic Entertainment Expo yani E3 fuarında en çok standı olacak firma Sony oldu.
E3 2014 etkinliği 10-14 Haziran tarihleri arasında Los Angles'ta düzenlenecek.
Bu etkinlikte yeni oyunlar ve firmaların geliştirdikleri ürünler başta olmak üzere pek çok bilgi bu fuarda firmalar tarafından paylaşılıyor.
Kısacası bu fuara "oyun dünyasının en prestijli fuarıdır" demek yanlış olmayacaktır. Bu fuarda Batman: Arkham Knight, Destiny ve Call of Duty: Advanced Warfare gibi başarılı oyunların kesin olarak tanıtılacağı E3 2014 fuarında en çok standa sahip olan firma Sony firması.

Ancak şunu belirtmekte fayda var ki fazla sayıda standa sahip olmak demek E3'e damgasını vurmak anlamına gelmiyor. Öyle ki E3 2012'de Watch Dogs oyunu epeyce dikkat çekmişti. Aynı şekilde henüz belli olmayan sürpriz bir oyunun duyurusu veya sürpriz bir cihazın duyurusu E3'ün en dikkat çekici kısımı olabilir. Ancak her halükarda Sony'nin E3 fuarında 8 adet standı bulunacak. Uncharted 4 ve The Order 1886 bu fuarda kesin olarak tanıtılacak oyunlar arasında. Diğer yandan God of War 4'ün de bu fuarda tanıtılması bekleniyor(Eğer tanıtılırsa E3'ün bombası olur bence). Bunların dışında Sony'den sanal gerçeklik cihazı ile ilgili tanıtımda görebiliriz. 

Sony'nin en büyük rakipleri Nintendo ve Microsoft'ta tabi ki fuarda yerini alacak. Nintendo'nun bu E3 2014 fuarında 3 standı bulunacak Microsoft'un ise 2 standı bulunacak. Daha öncesinden de bahsettiğimiz gibi fazla standa sahip olmak dikkat çekici bir şey olsa da beklentileri karşılamadıktan sonra kaç tane standınızın olduğunun pek önemi yok bence.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0