• Anasayfa
  • Oyun
  • E3 2016'da Beklenen Ancak Tanıtılmayan 5 Oyun

E3 2016'da Beklenen Ancak Tanıtılmayan 5 Oyun

0
0
0
0
0
Onlarca oyunun görücüye çıktığı E3 2016 etkinliğinde tanıtılmasını beklediğimiz, fakat beklentilerimizi boşa çıkaran 5 önemli oyun.
Bu hafta içi düzenlenen ve özellikle Sony'nin lansmanı ile son zamanların en bomba E3 etkinliklerinden biri olan E3 2016 artık geride kaldı. Dediğimiz gibi etkinliğin yıldızı şüphesiz Sony'di ve Sony'nin önderliğinde pek çok muhteşem oyun görücüye çıktı.

Ancak tanıtılan oyunlar kadar tanıtılmayan oyunlar da etkinlikte dikkatimizi çeken şeylerdendi. Geçtiğimiz yıl ve bu yılın başında konuşulan, bu sebeple de E3 2016'da görmeyi beklediğimiz bazı oyunlar, maalesef tanıtılmadı. Peki bu oyunlar nelerdi?

İşte E3 2016'da görmeyi beklediğimiz, fakat ortaya çıkmayan 5 oyun: 
 

 Crackdown 3


Geçtiğimiz yıl Crackdown 3'ün E3 etkinliğinde görücüye çıkması bekleniyordu. Oyun, E3 2015 etkinliği öncesi iyice konuşulmaya başlanan oyunlar arasındaydı ve Xbox One'ın 2016 yılında en önemli oyunlarından biri olacağı söyleniyordu. Ancak Crackdown 3, E3 2015'i es geçince gözler bu yılki E3'e çevrilmişti. Fakat yine olmadı. Bir süre önce oyunun tanıtımının 2017 yılına ertelendiği bilgişi paylaşıldı.

 

 Final Fantasy 7 (Remake)


E3 2015 etkinliğinin en büyük süprizlerinden biri, Sony'nin lansmanında 'Final Fantasy 7 Remake'i duyurmasıydı. Hem PS4, hem de PS3 platformuna geleceği açıklanan oyun, serinin hayranlarını da ciddi derecede heyecanlandırmıştı. Ancak Square Enix, bu yılki E3 etkinliğini yapmama kararı alınca Final Fantasy 7 Remake de -şimdilik- yalan olmuş oldu. Sanıyoruz Square Enix'in önceliği Final Fantasy XV olacak.

 

 Halo 5: Guardians (PC Platgformu İçin)


Microsoft'un E3 2016 konferansı oldukça dolu geçti. Özellikle de Xbox One ve Windows 10 kullanıcılarının aynı oyunları 'çapraz platform' üzerinden oynamaları anlamına gelen 'Xbox Play Anywhere' yeniliği büyük dikkat çekmişti. Bu yenilik sayesinde Xbox One ve Windows 10 sahibi olan kullanıcılar, Microsoft tarafından belirlenecek özel oyunları tek bir platform için alıp iki platform üzerinden de oynayabilecekler. Ortada böyle bir yenilik olunca herkes Halo 5'in de bu oyunlar içine dahil edilmesini bekliyordu. Fakat bu beklentiler karşılık bulmadı.

 

 Red Dead 3


Pek çok sızıntı ve söylentinin ardından Rockstar Games'in yeni oyunu merakla bekleniyor, hatta Sony lansmanına Red Dead 3'ün damga vuracağı söyleniyordu. Ancak ne olduysa oldu ve ne Sony lansmanında oyuna yer verdi, ne de Rockstar Games oyuna dair bir açıklama yaptı. Red Dead 3'ün önümüzdeki sene tanıtılması bekleniyor.

 

 Wolfenstein: The New Order 2


Tıpkı Red Dead 3 gibi Wolfenstein'ın yeni oyunu da pek çok söylenti ve sızıntıyla gündeme gelmiş, Bethesda'nın oyunu tanıtması beklenmişti. Fakat Wolfenstein: The New Order'ın devamı niteliğindeki oyun, görücüye bir türlü çıkmadı.

Tabi daha önümüzde Gamescom etkinliği var. Belki bu oyunlardan biri orada karşımıza çıkar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0