• Anasayfa
  • Oyun
  • E3'ün En Büyük Bombası Yolda: God of War 4 Geliyor!

E3'ün En Büyük Bombası Yolda: God of War 4 Geliyor!

2
0
0
0
0
Bu yılın sonlarında ortaya çıkacak efsane oyunların sergileneceği E3 fuarından haberler gelmeye devam ediyor. Asıl bomba ise efsanevi PS serisi God of War olabilir.
Oyun dünyasında PC'nin yeri apayrıyken, konsol savaşları diyebileceğimiz şekilde Xbox ve PlayStation arasında yıllardır devam edecen bir çekişme de var. Ancak konsol ayırt etmeksizin "Gelmiş geçmiş en iyi konsol oyunu hangisi?" diye sorsak açacağı fark ile ilk sırada kesinlikle God of War yer alacaktır.

Kratos reyizin intikamını alarak geçirdiğimiz, mitolojinin dibine dibine vuran, tanrılara kafa tutmanın, onları alt etmenin inanılmaz hazzı, zamanının ötesinde oyun grafikleri ve oynanışı ile bizi bizden alan ve 3 seri olmasına rağmen kesmeyen God of War için E3'te sürpriz bir 4. oyun duyurusu gelebilir.Ortaya çıkan sızıntılar ve söylentilere göre God of War gibi bir şaheserin 4. oyununu duyurması beklenen PlayStation, kendi özel lansmanında PlayStation 4 Neo'dan daha büyük bombası bu olabilir. 2 gün sonra yapılacak Playstation'ın E3 sunumunu merakla bekliyoruz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0