• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 16'nın Mobil Oyunu "EA SPORTS FIFA" iOS'te Yayınlandı!

FIFA 16'nın Mobil Oyunu "EA SPORTS FIFA" iOS'te Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Yılın merakla beklenen oyunlarından FIFA 16 25 Eylül'de PC ve konsollara çıkmadan önce iOS'e geldi.
Sizlere Gamescom'da bizzat deneyerek aktardığımız yılın en merak edilen spor oyunlarından biri olan FIFA 16, özellikle Türkçe dil seçeneğine kavuşması, aynı zamanda da Türkiye Süper Ligi'nin olması sebebiyle ülkemizde PES'e göre daha revaçta bir hale gelecek gibi duruyor. Bizzat deneme fırsatı bulduğum oyundaki kadın futbolunun eklenmesi de hoş bir detay olmuş. Hatta videoda da belirttiğim gibi kadın futbolu ve erkek futbolu arasında tv'de izlerken sezeceğiniz farkları da aynen görebiliyorsunuz.

25 Eylül'de piyasaya çıkacak olan oyunu merak edenler için FIFA 16 Mini diyebileceğimiz EA SPORTS FIFA adındaki yeni oyununu Kanada'daki App Store'da yayınladı. EA'nin Gamescom'daki basın konferansında "Konsol kalitesinde görüntü ve UT olacak" diye müjdelediği EA Sports FIFA oyunu gerçekten de bir telefon için üst seviye görsellere sahip.Şu anda yukarıda bahsettiğimiz gibi sadece Kanada App Store'da iOS için yayınlanan oyun iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2 ve iPad mini 3 cihazlarında uyumlu çalışabiliyor. Yani iPhone 5 ve öncesi cihazlara sahip Apple kullanıcıları maalesef bu oyunun zevkine varamayacak.

Ayarlar bölümündeki App Store ülke ayarlarından Kanada yaparak indirebileceğiniz oyun kısa süre içinde tüm App Store mağazalarına dağıtılacak ve aynı zamanda ilerleyen günlerde Android'de de göreceğiz.
 
  EA SPORTS FIFA (FIFA 16) iOS İndir [ÜCRETSİZ]

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0