• Anasayfa
  • Oyun
  • EA Sports, Real Madrid'in Resmi Video Oyun Partneri Oldu!

EA Sports, Real Madrid'in Resmi Video Oyun Partneri Oldu!

0
0
0
0
0
Electronic Arts'ın bünyesindeki oyun firması EA Sports, dünya devi Real Madrid ile bir resmi partnerlik antlaşması imzalayarak Real'in resmi video oyun partneri olarak bir ilke imza attı.
Özellikle futbol takımlarında rastladığımız, forma, ulaşım, yeme-içme sponsorları gibi envai çeşit sponsorlara bugün yapılan antlaşma ile bir yenisi daha eklendi. EA Sports ve İspanyol dünya devi Real Madrid arasında yapılan antlaşma ile beraber EA Sports, Real Madrid takımının resmi video oyun partneri oldu.

Bu antlaşma ile tüm Real Madrid A Takımı oyuncularının 3D modellemesi neredeyse 1e 1 aynı olacak şekilde özel çekim teknikleri ve modellemeler yapılarak FIFA 16 oyununa eklendi. Yani genci tecrübelisi 14 farklı Real ekibi oyuncuları FIFA 16'da oldukça gerçekçi yüz tipleri ve mimikleri ile FIFA 16'da yer alacak. Bunun yanı sıra Real Madrid takımının mabedi olan Santiago Barnabéu stadı da tekrar elden geçirilerek gerçekteki Barnabéu'ya bire bir benzetildi.FIFA 16'daki modelleme için seçilen oyuncuların başında Cristiano Ronaldo, James Rodriguez, Karim Benzema, Luka Modric ve Toni Kroos gibi isimler yer alıyor. (Bale niye yok diye düşündüm bende sizler gibi. Belki de PES ile bir yakınlığı vardır)  Sonuç olarak FIFA 16'da EA Sports firması Real Madrid için ekstra bir özen göstereceğini söyleyebiliriz. Buradan hareketle FIFA 16'da birçok kişi Barça veya PSG gibi takımlar yerine sırf bu özen sebebiyle Real Madrid'i seçecektir.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0