• Anasayfa
  • Oyun
  • Efsane Grafiklere Sahip Lost Echo Oyunu Sonunda Android Platformunda!

Efsane Grafiklere Sahip Lost Echo Oyunu Sonunda Android Platformunda!

0
0
0
0
0
Sahip olduğu grafikler ile mobil oyun sektörünün dikkat çeken isimlerinden biri haline gelen Lost Echo oyunu, Android platformuna sunuldu.
Oyun sektörü zaten almış başını gidiyor, inanılmaz bir gelişme gösteriyor. Tabii bu durum, mobil oyun sektörünü de benzer şekilde yukarı çekmiş durumda. Son dönemlerde sektörün dev geliştiricileri tarafından yapılan mobil oyunlar, bu durumun en güzel örneği. 

Ancak bazen arada, adını sanını pek duymadığımız, buna rağmen oldukça kaliteli işler de ortaya çıkmakta. Haberimizde bahsedeceğimiz Lost Echo da bu oyunlardan biri. Yunan merkezli oyun geliştirici stüdyo KickBack'in imzasını taşıyan Lost Echo, aslında yaklaşık iki sene önce iOS platformuna sunulmuştu. Bu platformda oldukça başarılı olan ve beğeni toplayan oyun, pek çok yenilik ile şimdi de Android platformuna sunulmuş durumda.Özellikle oyun grafikleri ve kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken Lost Echo, tıkla-ilerle tarzı oynanışa sahip. İki farklı senaryo moduna sahip oyun, yaptığınız tercihlere göre hikayenin gidişatını değiştirmekte. Android için yeni bölümlerin bulunduğu paketler, müzikler ve görsel olarak elden geçirilmiş yenilikler ile Lost Echo, Android platformuna 8,71 TL fiyat ile sunulmuş durumda.
 
 
  Lost Echo

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0