• Anasayfa
  • Oyun
  • Efsane Oyun The Division'dan Yeni Oynanış Videosu Geldi!!

Efsane Oyun The Division'dan Yeni Oynanış Videosu Geldi!!

0
0
0
0
0
Efsane Oyun The Division'dan Yeni Oynanış Videosu Geldi!!
Tam adıyla Tom Clancy's The Division, oyuncuların 3. şahıs bakış açısına sahip olduğu ve diğer oyuncularla birlikte oynayabildiği bir RPG nişan oyunu.
Splinter Cell, Rainbow Six ve Ghost Recon gibi mükemmel oyun serileriyle yakından tanıdığımız Tom Clancy, 2013 senesinde hayatını yitirmiş bir yazar. Yazdığı kitaplarla birlikte bu mükemmel oyun serilerinin konularını oluşturan Tom Clancy, bu seferde "The Division" ile karşımızda. The Division, oyuncuların çevrimiçi şekilde oynayabildiği, kendilerine özel bir karakterin bulunduğu, aksiyon dolu ve 3rd-person-shooter tarzı oyun içeriğine sahip bir oyun. 

Oyuna bağlanan oyuncuların kontrol ettiği ana karakterleri, kaos içerisindeki New York şehrinde bulunuyor. Şehir, Amerika'da başlayan ve sadece 5 gün içerisinde hükümetin çöküşüne yol açmış bir salgın hastalık nedeniyle berbat halde. Her oyuncuya farklı atanan ana karakter, bu salgın hastalığın yayılmasının para nedeniyle olduğunu keşfediyor ve ayakta kalan son gizli örgütün emrinde çalışarak felaket içindeki şehirde bazı görevleri gerçekleştirmeye çalışıyor.
 

Oldukça güzel bir kurgusu bulunan The Division, oyuncuların çevrimiçi şekilde oynayarak birlikte görevlere katılmasını, tek bir karakter belirleyip bu karakterlerinin görevden göreve gelişmesini ve oyun senaryosunun görevler yapıldıkça değişmesini içeriyor. 8 Mart'ta piyasaya sürülmesi beklenen The Division, şimdiden oyun tutkunlarını kendine hayran bırakmış durumda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0