• Anasayfa
  • Oyun
  • Efsane Yarış Oyunu Forza Motorsport 6: Apex, PC’ye Ücretsiz Olarak Geliyor!

Efsane Yarış Oyunu Forza Motorsport 6: Apex, PC’ye Ücretsiz Olarak Geliyor!

2
0
0
0
0
Xbox’ın en sevilen oyunları arasında yer alan Forza Motorsport 6: Apex , bu yılın bahar aylarından itibaren ücretsiz olarak indirilebilecek.
Daha önce yalnızca Xbox One’da oynanabilen ve ‘keşke PC’ye de gelse’ denilen Forza Motorsport 6: Apex, bu yılın bahar aylarından itibaren Windows 10 destekli PC’lerde ücretsiz olarak oynanabilecek.

Oyuncular, oyunda isteğe bağlı olarak araç satın alabilecekler fakat Xbox One üzerinde oynanan Forza 6’daki veriler, PC platformuna taşınamayacak. 4K çözünürlük ve DirectX 12 desteğiyle gelecek olan oyunda, 20 farklı otomobil ve 6 pist olacak.

Oyunun yapılmasında rol alan Turn-10 geliştiricileri, Forza 6’nın gelecek olan güncellemelerle özel spot aydınlatmalı spesifik araçlara sahip olacağını belirtti. Yani ücretsiz olacak diye boşlanmayacak olan Forza 6, yayınlanacak güncellemelerle dinamiğini korumaya devam edecek. Ayrıca Turn-10 geliştiricileri, gelecekteki Forza Motorsport oyunlarının geliştirilme sürecinin hem PC hem de Xbox One platformları için aynıda anda olacağına vurgu yaptı.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0