• Anasayfa
  • Oyun
  • Electronic Arts, Yeni Need For Speed Oyununun Çıkış Tarihini Açıkladı

Electronic Arts, Yeni Need For Speed Oyununun Çıkış Tarihini Açıkladı

1
0
0
0
0
Araba yarışlarının en popüler oyunlarından olan Need For Speed serisinin yeni oyununun ne zaman çıkacağı yapımcı şirketi Electronic Arts tarafından açıklandı.
Need For Speed hayranlarını heyecanlandıracak haber, oyunun yapımcı şirketi olan Electronic Arts’tan geldi. Şirket, Need For Speed’le birlikte Plants vs Zombies ve Mirrors Edge 2 oyunlarının çıkacakları tarihleri açıkladı.

Yapılan duyuruya göre yeni Need For Speed, bu yılın son çeyreğinde satış raflarındaki yerini alacak. Şirketten oyunla ilgili yeni bir haber gelmese de oyunseverlerin yeni nesil oyun deneyimi yaşayacağı söyleniyor. Oyunun ayrıca mobil platformları için yeni bir sürümünün de geleceği belirtildi.

Electronic Arts’tan gelen haberler sadece yeni Need For Speed oyunuyla ilgili değil. Şirket, Plants vs Zombies’le birlikte Mirror’s Edge 2’nin, 2016 yılının başından itibaren satışa sunacağını açıkladı. Şirketin bu oyunlarla ilgili tüm gelişmeleri ve satışa çıkarılacağı tarihle ilgili bilgileri, önümüzdeki ay düzenlenecek olan E3 fuarında açıklaması bekleniyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0