• Anasayfa
  • Oyun
  • Empire: Four Kingdoms - Goodgame Studios, Sevilen Uygulamanın İkinci Yılını Kutluyor

Empire: Four Kingdoms - Goodgame Studios, Sevilen Uygulamanın İkinci Yılını Kutluyor

0
0
0
0
0
Hamburg, 05 Mart 2015 – Lider ücretsiz oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Goodgame Studios, başarılı mobil oyunu Empire: Four Kingdoms'ın ikinci yıl dönümünü kutluyor. 
Hamburg, 05 Mart 2015 – Lider ücretsiz oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Goodgame Studios, başarılı mobil oyunu Empire: Four Kingdoms'ın ikinci yıl dönümünü kutluyor. Ücretsiz strateji oyununa iki yıl önceki lansmanından bu yana 40 milyondan fazla oyuncu kayıt oldu ve her ay 400.000 oyuncu daha kayıt oluyor. Oyun, dünya çapında uygulama mağazalarında ilk 10'da yer almaya devam ediyor. Lider pazar araştırmacısı App Annie'ye göre, Alman oyun geliştiricisine ait bu oyun dünya çapında en yüksek ciroya sahip.

Uluslararası İş Geliştirme Müdürü Çağlar Eğer, "Empire: Four Kingdoms, iki yıl önce mobil platformlarda kurduğumuz ilk girişimdi. O zamandan bu yana oyunun ne kadar başarılı olduğunu görmek bizi gururlandırıyor. Bu başarının kaynağı bizim sadık hayran kitlemiz ve elbette oyun için sürekli yeni içerik geliştiren özverili ekibimizdir," dedi.

Empire: Four Kingdoms, ödüllü tarayıcı oyunu Goodgame Empire'ı baz alıyor. Oyuncuların orta çağ ortamında hammadde üretmeleri, ittifaklar kurmaları ve rakiplerine karşı kendilerini ispatlamaları gerekiyor. Oyun ayrıca yakın zamanda 2014 Avrupalı Oyunları Ödülleri'nden "En İyi Avrupalı Mobil Oyun" ödülüyle taçlandırıldı. Uygulama, Japonya da bile başarılı oldu. Orada yayınlandıktan sonra indirilme listelerine doğrudan birinci sıradan girdi.GOODGAME STUDIOS HAKKINDA

Goodgame Studios, oyun yazılımında lider bir şirkettir ve ücretsiz oynanan oyunlar pazarında uzmanlaşmıştır. Stratejik olarak mobil ve tarayıcı oyunlara odaklıdır. Şirket 10'dan fazla oyunu 25 dilde sunmaktadır ve dünya çapında 240 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Şirket, 1.200'den fazla çalışanıyla Alman oyun yazılım geliştiricileri arasında en büyük iş gücüne sahiptir. Goodgame Studios, 2009 yılında Hamburg'da kurulmuştur ve sahibi tarafından yönetilmektedir. Hamburg'daki şirket merkezi haricinde Tokyo ve Seul'da bağlı şirketler bulunmaktadır. Goodgame Studios, sadece kendisinin geliştirdiği oyunları pazarlayıp yayınlamaktadır. Oyunları kendi portalında ve geniş global ortaklık ağında bulabilirsiniz.

Şirketin gelişimi birçok ödül ile tescillenmiştir; Erst & Young'dan "Yılın Girişimcisi 2011", Deloitte'dan, 2014'ün en hızlı büyüyen Alman teknoloji firmalarını ödüllendiren "Technology Fast 50 2014 Ödülü" ve Avrupa Oyun Ödülleri 2014'ten "En İyi Avrupalı Stüdyo" bunlardan bazılarıdır. Şirketin oyunları aynı zamanda düzenli olarak sektör ödülleri de almaktadır. Goodgame Empire ve Empire: Four Kingdoms, en son En İyi Avrupa Oyun Ödülleri 2014'ten prestijli ödüller olan "En İyi Avrupalı Tarayıcı Oyunu" ve "En İyi Avrupalı Mobil Oyun" ödüllerini sırasıyla almıştır.

EMPIRE: FOUR KINGDOMS HAKKINDA

Empire: Four Kingdoms, iOS ve Android cihazlarda oynanan ücretsiz bir inşa ve MMO oyunudur (çoklu oyunculu çevrimiçi oyun). Oyuncular orta çağ ortamına yolculuk ederek kale lordu olur, devasa bir dünya haritası üzerinde hammadde toplar, büyük kaleler inşa eder ve düşman kale lortlarına karşı stratejik savaş becerilerini test ederler – tüm bunları ittifak kurabildikleri diğer oyuncuların yardımıyla yaparlar! Oyun şu anda 40 milyondan fazla oyuncuyu cezbediyor ve 23 farklı dilde yayınlanıyor. 

2013 yılında ilk yayınlandığından beri oyun uluslararası olarak tescillendi ve 2014 Avrupa Oyunları Ödüllerinden "En İyi Avrupalı Mobil Oyun" ödülüyle taçlandırıldı.

İRTİBAT NOKTASI
Andreas Haase, Basın Sorumlusu 
E-posta:    [email protected]
Tel.:        +49 (0)40 / 219 880 – 170
Faks:        +49 (0)40 / 219 880 – 200

BASIN BÜLTENLERİ VE BASIN KİTLERİ
http://www.goodgamestudios.com/company/press/

İLAVE LİNKLER
www.twitter.com/GoodgameStudios
www.facebook.com/GoodgameStudios
www.xing.com/companies/GoodgameStudios
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0