En Fazla Kazanan Kadın Oyuncular

4
0
0
0
0
Oyun dünyasında sadece erkeklerin olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İşte çoğu erkek oyuncuya nal toplatan kadın oyuncular.
 
Oyuncu denilince aklımıza dizilerde veya filmlerde gösterilen asosyal, oturduğu yerde yemek yiyen, bakımsız vb. tipler gelir. Ancak bu piyasanın bir de kadın kolları var ve sandığınızdan çok daha profesyoneller.

Son zamanlarda popülaritesi iyiden iyiye artan e-spor dallarında boy gösteren kadın oyuncular seri bir şekilde başarının adını koyuyor. Acaba aynı doğrultuda paranın da adını belirleyen bu oyuncuların önde gelen isimleri hangisi ve bu zamana kadar ne kadar kazanç elde ettiler ?

 

 Katherine ‘Mystik’ Gunn
Halo: Reach başta olmak üzere birçok turnuvada başarıyı yakalan hanım kızımızın toplam kazancı 122.000 dolar. Evi yapan dişi kuşun bu parayı oyunlardan kazanması ayrı bir güzel. 
 

 ​Vanessa Arteaga
Bu yengemiz için tam bir turnuva delisi deniliyor. Dead or Alive 4 ‘ün paylaşılamayan oyuncularından biri olan Venessa katıldığı iki turnuvadan 20.000 dolar kazanmayı başarmış.
 

 Marjorie ‘Kasumi Chan’ Bartell
Dead or Alive 4 turnuvalarının diğer vazgeçilmez ismi. Diğer turnuvalardan ne kadar kaldırdığı hakkında kesin bir bilgi yok ancak sadece Dead or Alive 4 turnuvasından 50.000 dolarla dönmüş.
 

 Sarah ‘Sarah Lou’ Harrison
Delicesine Dead or Alive oynayan Harrison da yalnızca bir turnuva ile parayı götürenlerden. Söylenenlere göre gayet rahat bir oyun stili olan Harrison, turnuvadan 50.000 dolar kazanmış. 
 

 Sasha ‘Scarlett’ Hostyn
Listemizin son sırasından dünyanın en sağlam StarCraft 2 oyuncularından sayılan Hostyn yer alıyor. Bu güzel kızımız katıldığı 30’a yakın turnuvadan toplam 80.000 dolar kazanmış.
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0