• Anasayfa
  • Oyun
  • En Sevilen Playstation Oyunları PS4 İçin Çıkacak

En Sevilen Playstation Oyunları PS4 İçin Çıkacak

0
0
0
0
0
En Sevilen Playstation Oyunları PS4 İçin Çıkacak
Oyun konsolu denince akla hemen onu adı gelir. Playstation! Sony rakiplerine karşı zaten üstün olduğu bu kulvarda rakiplerine bir yumruk daha indirmeye hazırlanıyor. Sıkı durun! Efsane Playstation oyunları Playstation 4 için geri dönüyor.
Playstation'da oynamaktan bıkmayacağınız oyunlar yeni nesil konsolunuz Playstation 4'te de sizinle olacak. Dünya çapında en çok satılan oyun konsolu olan Playstation, bu adımla rakipleri Nintendo ve Xbox'a sağlam bir yumruk indirmiş oldu.

Playstation 4, Xbox One'ı performans ve oyun anlamında geride bıraktıktan sonra oyuncular, geliştiricilerden üst düzey performanslı oyunlar beklemeye başlamıştı. Üst düzey oyunlar gelmeyince Sony, efsane kabul edilebilecek 5 oyununu Playstation 4 için yeniden yorumlama kararı aldı. İşte o oyunlar: 
 

 God of War 3 Remastered


Yunan mitolojisindeki yarı ölümlü güç ve kuvvet tanrısı Kratos'un başrolünü üstlendiği serinin en iyi oyunu konumundaki God of War 3, PS4 için yeniden yayınlanacak. (Tüm serilerini çıktığı gün aldığım ve bitirdiğim bu efsane oyunu bu platformda oynamak çok daha güzel olacak.)
 
 

 Heavy Rain


Youtube'da bulunan birçok oyun kanalında, oynanış videosunu bulabileceğiniz Heavy Rain, PS4 için güncellenecek oyunlar arasında. Oyun dinamiği ile göze çarpan oyun Playstation 4'e Türkçe altyazı seçeneği ile gelecek.
 

 

 Uncharted Nathan Drake Collection


Naughty Dog geçtiğimiz günlerde Uncharted 4: A Thief's End oyununun bir oynanış videosunu E3 fuarında bizlere göstermişti. Bir seriyi oynarken son oyundan başlamak olmaz diyerek serinin ilk üç oyununu bir koleksiyon haline getiren Sony, PS4 için Uncharted Nathan Drake Collection yayınlamayı ihmal etmeyecek.
 
 

 Beyond Two Souls


Heavy Rain'in geliştiricisi Quantic Dream tarafından geliştirilen Beyond Two Souls, kardeş oyununun gölgesinde kalsa da en az onun kadar efsane olmayı hakediyor. İyi senaryo ve kaliteli efektleri ile o da artık PS4 yolcusu.
 

Sony, Playstation 4'ün daha çok gelişmesi için attığı büyük adımların karşısında diğer iki konsol üretici Microsoft ve Nintendo neler yapacaklar ilerleyen günlerde göreceğiz. Fakat bizce ne olursa olsun gerek performans gerekse kalite açısından Sony'nin oyun konsolu diğer iki konsolun çok üzerinde.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0