• Anasayfa
  • Oyun
  • Japonlardan +18’in Dibine Vuran Oyun: Erotic Violence

Japonlardan +18’in Dibine Vuran Oyun: Erotic Violence

12
3
2
2
2
Japonlardan +18’in Dibine Vuran Oyun: Erotic Violence
Takasago isimli Konami’ye bağlı geliştiriciler tarafından yapılan Erotic Violence isimli oyun, içerisinde fazlasıyla +18 görüntüler barındırıyor.
Son zamanlarda sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, Facebook’ta bir online oyununun reklamı çok fazla dönmeye başladı. ‘Oyundaki karakterin, çıplak bir şekilde senin yönlendirmeni bekliyor’ gibi tamamen cinsel içerikli cümlelerin kurularak reklamının döndüğü ve cinsel istismar üzerinden kullanıcı toplamaya yönelik yapılmış bir oyun. (tam adını hatırlayamadım şimdi) Çok ucuz reklamlarla kullanıcı çekmeye çalışan bu tarz oyun şirketlerine her zaman kıl olmuşumdur. Bu konuda tüm dünya ülkelerine ders verebilecek bir ülke varsa o da kesinlikle Japonya’dır.

Özellikle JRPG oyunlarında çok fazla erotik içeriklere yer vermeye başlayan Japonlar, bu oyunların arasına bir tanesini daha ekledi. Erotic Violence oyunun tanıtım videosundan da görebileceğiniz üzere oyun haddinden fazla erotik görüntüler içeriyor. Eğer olurda bu oyuna sahip olursanız, oyunu oynadığınız sırada şuradaki arkadaşın durumuna düşmemek için önlem almanızı tavsiye ediyorum.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan ‘önemli yerlerinde bol bol pause tuşuna basarak’ izleyebilirsiniz.
 
12
3
2
2
2
Emoji İle Tepki Ver
12
3
2
2
2