• Anasayfa
  • Oyun
  • Ertelene Ertelene Bir Hal Olan Uncharted 4 Yeniden Ertelendi!

Ertelene Ertelene Bir Hal Olan Uncharted 4 Yeniden Ertelendi!

0
0
0
0
0
Günümüz oyunlarının popüler işi olan ertelenme muhabbetine daha önceden müdahil olan Uncharted 4, tekrar ertelendi.
Bildiğiniz gibi artık herhangi bir oyun için "Şu tarihte çıkıyoruz" denildiğinde oyun dünyasını yakından bilenler o oyunun verilen tarihten birkaç ay sonra çıkacağını bilir. Son dönemin popüler durumu olan bu oyun çıkış tarihi ertelemelerinde birçok oyun yer alırken sadece PlayStation 4'e çıkacak olan ve E3, Gamescom gibi fuarlarda şov yapan Uncharted serisinin son oyunu Uncharted 4, tekrar ertelenme duyurusu ile merak edenleri üzdü.

Diğer oyunlara göre çok daha gerçekçi yapısı ve bol bol aksiyonu ile bizleri heyecanlandıran PlayStation 4 özel oyunu, nedense tek bir konsola gelecek olmasına rağmen tekrar ertelendi. Geliştirici Naughty Dog adına açıklama yapan Neil Druckmann ve Bruce Straley, Uncharted 4: A Thief's End yapımının zaten ertelenmiş olan 18 Mart 2016 tarihinden bu sefer 26 Nisan 2016'ya ertelendiğini üzülerek duyurdular. Açıklama aslında "bittiği" ve "hazır halde olduğu" vurgusu yapılan oyunda önemli sahnelerde bazı düzenlemeler yaparak daha vurucu ve hikaye açısından çok daha iyi olması adına ertelendiğini belirtiyorlar. 

Umarız zaten "hazır" olan oyuna 1 ay tekrar bir erteleme yapılması sonucunda bahsettikleri sahneler bizi bizden alır da beklemeye değer diyelim.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0