• Anasayfa
  • Oyun
  • Escape from Tarkov ve Gran Turismo Sport'tan İki Efsane Video Geldi!

Escape from Tarkov ve Gran Turismo Sport'tan İki Efsane Video Geldi!

3
1
0
0
0
Escape from Tarkov ve Gran Turismo Sport'tan İki Efsane Video Geldi!
Yılın merakla beklenen iki oyunu olan Escape from Tarkov ve Gran Turismo Sport'tan iki uzun tanıtım videosu geldi.
Bu yıl birbirinden güzel oyunların gelmesi merakla beklenirken bunlardan sadece ikisi olan Battlestate Games tarafından geliştirilen Escape from Tarkov ve yarış konusunda PlayStation'ın sahip olduğu Gran Turismo Sport için iki video geldi.

Ayrıca PlayStation 4 konsoluna özel olarak gelecek GTS oyunu 15 Kasım'da Kuzey Amerika ve Asya, 16 Kasım'da Avrupa ve 18 Kasım'da ise Birleşik Krallık'ta satışa çıkacağı bilgisi de verildi.
 

MMO-FPS türündeki oyun için yayınlanan bir stream ile oyunun tüm mekaniklerine, silahlara ve atmosfere rahatlıkla bakabiliyorsunuz. Oldukça aksiyon dolu olan ve oyuncuların merakla beklediği oyunun videosu da tamı tamına 1.5 saat civarında, yani oyun ile ilgili herşeyi tek bir videodan görebilirsiniz.
 

Gran Turismo Sport için ise yine aynı kafada bir oynanış videosunun yayınlanmasıyla, daha önceki serilere göre farkı ve oyun mekaniklerini keşfedeceğiniz bir video sizleri bekliyor. Ufak tefek grafik hataları göze çarpsa da daha geliştirilme aşaması olduğu için kabul edilebilir seviyede olan GTS de oyuncuların merakla bekledikleri oyunlardan biri.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0