• Anasayfa
  • Oyun
  • F1 2015 Oyunundan İlk Tanıtım Videosu Geldi

F1 2015 Oyunundan İlk Tanıtım Videosu Geldi

0
0
0
0
0
Bu sene yarış tutkunlarının merakla beklediği oyunlardan biri olan F1 2015'den ilk tanıtım videosu geldi.
Yarış oyunu dediğimizde şu sıralar aklımıza -muhtemelen- direkt olarak Project Cars gelmektedir ki normaldir de. Ancak Formula 1'in resmi oyunu ''F1 2015'' de gümbür gümbür geliyor. Ancak çok küçük bir sorun var.

Dediğimiz gibi oyun gümbür gümbür geliyor. Yüksek görüntü kalitesi olsun, zengin içeriği olsun falan. Ancak oyun söylenildiği tarihte hazır olmayacak. Önceden F1 2015'in Haziran ayının başında satışa çıkarılacağı duyurulmuştu. Fakat yeni gelen bilgilere göre oyun bu tarihe yetişmiyor. Yeni verilen çıkış tarihi ise 10 TemmuzArada 1 ay gibi bir süre olduğundan bu durumun sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum (tabi büyük bir fanatikseniz falan orasını bilemem). Oyundan gelen ve olumsuz olarak nitelendirebileceğimiz bu haberin yanında güzel bir haberimiz de var. Oyunun geliştiricileri herhalde ''madem çıkış tarihini erteliyoruz, o zaman bekleyenlere bir güzellik yapalım'' demiş ve -süre olarak biraz kısa olsa da- F1 2015'in ilk oynanış videosunu yayınlamış.
 


İyi bir yarış tutkunu olarak bendeki ilk izlenimi son derece etkili oldu diyebilirim. F1 2015, pek çok ek paket seçeneği ve ön siparişler için farklı avantajlarla PS4, Xbox One ve PC platformuna -başka bir erteleme olmazsa- 10 Temmuz'da sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0