• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Yapımı FPS Bulmaca Oyunu "Fabric" Desteklerinizi Bekliyor!

Türk Yapımı FPS Bulmaca Oyunu "Fabric" Desteklerinizi Bekliyor!

1
0
0
0
0
Günümüzde hızla örnekleri artan Türk yapımı oyun konusunda bu sefer de ODTÜ mezunu arkadaşların toplanarak kurdukları ToorengLabs'tan çıkan FPS bulmaca oyunu Fabric de dahil oldu.
Türk yapımı oyun kervanı hızla büyümeye devam ederken bu sefer bir örnek de ODTÜ mezunları arkadaşlar tarafından geliyor. FPS Bulmaca türünü çıkaran Portal ve Portal 2'den sonra popülerleşen ve Qube gibi de bir örneği olan bu oyun tarzına bu sefer de bir Türk yapımı dahil olmak için sizlerden destek bekliyor.

Uzayı bükerek ilerleyebildiğiniz ve ciddi kafa patlatmanız gereken detaylara saihp olan oyun biraz önce de bahsettiğim gibi ODTÜ mezunu olan bir ekip tarafından, yani Torreng Labs'tan çıkıyor. Fabric adını taşayan FPS bulmaca oyununu ilk açtığınızda "Aha Portal" diyorsunuz. Yapısal olarak benzese de daha farklı ve demosunda bile oldukça eğlenceli olan Fabric isimli oyun Steam üzerinde yer almak için sizlerden Greenlight desteği istiyor. Hatta dilerseniz buradaki bağlantıdan oyunun resmi sitesine gidip DEMO yazan kısımdan tamamen ücretsiz olarak oyunun demosunu edinebiliyorsunuz. Oyun %100 Türkçe ve oldukça eğlenceli olduğunu belirmeden geçmek istemiyorum.Greenlight konusunda ise yapmanız gerekn Steam hesabınıza girerek masaüstü uygulamasında Topluluk -> Greenlight bölümüne gelip Greenlight arama kısmına Fabric yazarak çıkan oyuna Evet oyu vermeniz olcak. Böylelikle yapılan bu emek karşılığını alarak Steam platformunda yer alabilecek. Ayrıca buradan direkt olarak Fabric Greenlight sayfasına giderek internet tarayıcınızdan Steam profiliniz ile destek olabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0