• Anasayfa
  • Oyun
  • Fallout 4'de Hikaye Bitse Bile Oyun Bitmeyecek!

Fallout 4'de Hikaye Bitse Bile Oyun Bitmeyecek!

1
0
0
0
0
Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 4, hikaye ile birlikte sonlanmayacak.
Çoğumuzun oynadığı, oynamayanların da duyduğu, farklı oyun tarzı ve içeriği olan Fallout, yeni çıkacak oyununda hikayesi ile bitmeyecek. Bunun yanı sıra oyunda seviye sınırı da olmayacak. Yani örnek verecek olursak Elder Scrolls V: Skyrim gibi olacak.

Yaşanmış olan kıyamet sonrası zamanında geçen rol oyunu Fallout'un yapımcı stüdyosu 6 Ağustos'da Twitter hesabından takipçileri ile bu haberi paylaştı. Çok büyük bir hayran kitlesi olan ve yeni oyunu heyecanla beklenen oyun serisi, bu yeniliği ile hayranlarını sevindirdi.



Yenilik, Bethesda Game Studios'un şu sözleri içeren tweeti ile bildirildi:

"Bu sorunun cevabını merak eden hayranlarımıza: Fallout 4 ana hikaye ile bitmeyecek ve hiçbir seviye sınırı olmayacak. Oynamaya ve seviye atlamaya devam edebilirsiniz."
 
Geçen ay, Bethesda Game Studios yeni çıkacak Fallout 4 ile ilgili, aralarında yoldaşları etkileme özelliğinin de bulunduğu birçok yeniliği QuakeCon'da açıklamıştı. Oyuna bu gibi sanal olarak da olsa sosyalleşmenizi sağlayacak yeniliklerin gelmesi, oyunun hitap ettiği oyuncu kitlesini büyütüyor, dolayısıyla daha fazla seveni oluyor. 

Fallout 4'un 10 Kasım tarihinde satışa çıkarılması bekleniyor. Oyun, Playstation 4, Xbox One ve PC platformalarında oynanabilecek.

Kaynak: IGN

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0