• Anasayfa
  • Oyun
  • Fallout 4'te Pip-Boy'u Telefonunuzdan Kullanabileceksiniz

Fallout 4'te Pip-Boy'u Telefonunuzdan Kullanabileceksiniz

1
0
0
0
0
10 Kasım 2015 tarihinde sevenleriyle buluşacak olan Fallout'un son oyununda, akıllı saatimiz Pip-Boy'u telefonumuz vasıtasıyla kullanabileceğiz.
E3'ün yaklaşmasıyla ortaya çıkan birçok oyun detaylarından yenisi de bu sefer Fallout 4 tarafından geldi. 

Bildiğiniz gibi Fallout serilerinde bildiğimiz Pip-Boy adındaki akıllı saatimiz oyunun en önemli parçalarından biridir. Fallout'un yapımcısı Bethesda bunu sonunda farkedip oyuncular için daha kullanışlı hale getirmeyi başardı.Fallout 4'ün çıkışıyla beraber eğer ki Pip-Boy Edition versiyonunu alacak olursanız özel kutunun içinde oyunda kullanılabilecek gerçek bir Pip-Boy verilecek. Yani oyunu oynarken kolunuzda Pip-Boy ile oyun içi kontrollerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.Şimdi olur da "Pip-Boy'u almayanların başı kel mi?" diyecek olursanız eğer firma bunun için de bir çözüm bulmuş. iOS ve Android versiyonlarına çıkacak olan Pip-Boy uygulaması sayesinde oyun ile senkronize bir şekilde telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Pip-Boy uygulaması ile oyundan daha fazla keyif almanız sağlanacak.

Son olarak Fallout 4 Pip-Boy Edition'un fiyatı 120 Dolar olarak belirlenmiş.

Aşağıdan IGN tarafından paylaşılan, 10 Kasım 2015 tarihinde çıkacak olan Fallout 4'ün Demosuna ait videoyu izleyebilirsiniz. Bakalım Fallout 4 bizlere hangi yenilikleri sunacak.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0