PornHub, Fallout 4'ten Dert Yandı

0
0
0
0
0
Çıkar çıkmaz rekorlar kırarak şimdiden 12 Milyon satış rakamına ulaşan Fallout 4'ün çıktığı andan itibaren PornHub'a giriş ciddi oranda azalmış.

Günümüzün yetişkin içerikleri sunan porno sitesi PornHub, bugün sunduğu ilginç bir veri ile dert yandı. Milyonlarca kişinin merakla beklediği, efsane Fallout serisinin son oyunu Fallout 4 hatırlayacağınız üzere çıkar çıkmaz binlerce kişi tarafından indirilip Steam'de DotA 2'den sonra en çok kişinin aynı anda oynadığı oyun olarak dikkat çekmişti.

Fallout 3'ten sonra aradan geçen 7 yıl, New Vegas'tan ise 5 yıl sonra sevenleriyle buluşan Fallout 4 için PornHub'ın yayınladığı grafik birçok kesimi güldürdü. Yayınlanan verilere göre Fallout 4'ün çıkış anından itibaren PornHub'ın online trafiğinde ciddi oranda düşüş görülmekte. Yani PornHub'a göre oyun kendi sitelerini baltalamış (Yalnız işi komik tarafı adamlar PornHub'da takılarak Fallout 4'ü bekliyorlarmış. Nasıl fantaziyse)Yukarıda görebileceğiniz gibi 10 Kasım 2015'te 00:00'daki verilere göre ilk 2-3 saat %5 artıl gösteren trafik saat 4'ten sonra büyük bir düşüş yaşıyor ve bu durum saat gece 11'e kadar eksilerde devam ediyor. Yani PronHub'a göre millet bu sitede takılmak yerine Fallout 4'ü oynamayı seçerek yıllardır bekledikleri oyundan zevk almayı tercih etmiş.

Bu verinin ortaya çıkmasıyla da birçok kesim "Özellikle erkek oyuncular için hayatlarındaki en önemli şey oyun oynamak olduğunu görüyoruz" gibi yorumlara sebep oldu.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0