• Anasayfa
  • Oyun
  • Fallout 4 Tüm Platformlara 1080p ve 30fps Olarak Sunulacak!

Fallout 4 Tüm Platformlara 1080p ve 30fps Olarak Sunulacak!

0
0
0
0
0
Fallout 4, büyük ses getiren tanıtımından sonra, oyuncuları sevindirecek bir özellik ile geliyor.
E3 konferansına damgasını vuran, ardından mobil oyunu ile şimdiden iOS platformunda müthiş bir indirilme sayısı yakalayan Fallout 4, görünüşe göre ulaştığı kullanıcı sayısını da büyük derecede arttıracak.

Bunun sebebi ise oyunun tüm platformlarda 1080p ve 30fps'de oynanacak olması. Oyunun ilk tanıtım videosu geldiğinde herkes 60fps'lik bir canavar bekliyordu. Neyse ki oyun 30fps'de olacak, böylece oynamak için çok üst seviye bir bilgisayara ihtiyaç duymayacaksınız.



Oyuncuların, büyük oyun dünyası içinde yapılar da kurabileceği yeni Fallous 4'de, kısa süre önce bilgisayar ve Xbox One platformları için mod desteği de sunulmuştu (bu tarz büyük oyunlarda mod desteği olması son derece iyi bir durum). Oyunun yönetmeni Todd Howard, mod desteğinin yakın zamanda Play Station 4'e de geleceği, bu konuda çalışmaların devam ettiğini açıklamıştı.

Oyunun tüm platformlarda 1080p ve 30fps olacağı konusu da yine bizzat yönetmenn Todd Howard tarafından açıklanmış durumda. Bildiğiniz gibi Fallout 4 ilk olarak bilgisayar platformuna sunulacak. Yani 2016'nın başlarında önce PC, sonrasında Xbox One, son olarak da Play Station 4 için yeni Fallout'u göreceğiz.

Kaynak: DigitalSpy
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0