• Anasayfa
  • Oyun
  • Fallout 4 Pc Versiyonu Grafik İyileştirmesi Moduyla Öncesi Ve Sonrası

Fallout 4 Pc Versiyonu Grafik İyileştirmesi Moduyla Öncesi Ve Sonrası

1
0
0
0
0
Nükleer bir savaşın ardından yaşananları konu alan Fallout 4 ABD'nin Boston kentinde geçiyor. Medeniyetin yok olduğu bir senaryonu konu alan oyunda kullanıcılar, harabeye dönen dünyada hayatta kalma savaşı veriyor. Oyun daha piyasaya çıkmadan Pc versiyonu için modlar yapılmaya başlandı. Betası üzerinde yapılan bir mod ile oyunun grafikleri olduğundan daha da güzel bir hale geliyor.
 
Fallout 4’ün çıkışına kalan günler azaldıkça serinin hayranlarının heyecanı da giderek artıyor. Bugün ise yapımı PC platformunda bekleyen kullanıcıları daha çok ilgilendiren bir sızıntı daha yaşandı. Yayınlanan modun ekran görüntüleriyle birlikte yapımın PC sürümünde oyunculara sunulacak olan tüm grafik ayarları net bir şekilde gözler önüne serildi. 

Bu grafik ayarlarından memnun olmayan ReShade ve SweetFX adındaki mod yapımcıları tarafından grafikleri elden geçirmiş ve çok güzel bir mod hazırlamış. Oyundaki grafikleri baştan sona yenileyen ve kalitesini arttıran bu mod ile oyunumuz oldukça güzel bir hale gelmiş durumda.Şu ana kadar yapımı konsollar üzerinden yayınlanan ekran görüntüsü ve videolarından gördük, bugün ise yapımın PC sürümünden yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Ayrıca bu paylaşılan ekran görüntülerinin bir diğer özelliği ise bu mod ile en yüksek seviyedeki ayarlarda alınmış olmasından kaynaklanıyor.Genel olarak baktığımız zaman yapımın kendi grafikleri konsol sürümleriyle arasında ciddi bir grafiksel farklılık olmadığı da ilk dikkat çeken noktalardan bir tanesi olmuş durumda.Oyunun bu mod ile nasıl oynandığını aşağıdaki modun resmi yapımcısı tarafından paylaşılmış videodan izleyebilirsiniz
 

Son olarak güzel bir haberimiz daha var. Fallout 4’ün Xbox One mağaza sayfasındaki açıklamasına göre 8 Şubat 2016’ya kadar Fallout 4 alana Fallout 3 bedava! Kampanyanın 8 Şubat’ta biteceğini ve verilecek keyin sadece Xbox 360 için geçerli olacağını belirterek bu müthiş kampanyayı kaçırmamanızı öneriyoruz. Fallout 4 ile yapılan bu moda ve kurulumuna buradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0