Fallout Film Mi Oluyor?

0
0
0
0
0
Son dönemde iyice popülerleşen oyunlardan ya da kitaplardan film yapma alışkanlığına Bethesda da dahil oluyor!
Son dönemlerde -ki özellikle bu sene- sinema dünyası artık hazır şeyler üzerine çalışmaya alıştı. Bu genellikle romanlardan uyarlama olurken son senelerde çizgi romanlardan beyaz perdeye taşımak da moda oldu. Ancak sadece bununla yetinmedik. Aynı zamanda peşinden milyonları sürükleyen, saatlerce oynatan oyunların da uyarlanmasını defalarca gördük.

Hatta şu sıralar merakla Warcraft beklenirken bir güzel haber de Bethesda tarafından geldi."Oyunlarımızın film sektöründe kullanılması birkaç temas gerçekleşti. Özellikle Fallout için yıllardır yapılan görüşmelere rağmen hiçbiri beni oyunu kadar iyi olabilecek bir film olacağına ikna edecek kadar başarılı olmadı.. Yine de gelecekte kimse ikna edemeyecek diyemeyiz. Sadece, şimdiye kadar ikna edebilen olmadı." şeklinde açıklama yapan Todd Howard, Fallout için birçok film girişimi olduğunu fakat sağlam bir film olacağına ikna edilmedikleri için bunun gerçekleşmediğini belirtiyor.

Bu da demek oluyor ki son dönemlerde artan ilgi ve Fallout 4'ün de çıkmış olmasıyla bence sağlam bir yapım firmasıyla anlaşmaları yakın olabilir. Çünkü nedense bu tarz söylentiler filmin öncüsü oluyor. Yani benden söylemesi, birkaç yıla "Fallout'un flmi geliyor!" diye haberler yazığ çizmeye başlarız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0